SIGALA - kim jest młody producent?

2017-05-08 17:26
SIGALA - kim jest młody producent?
Autor: fot. Jonangelo Molinari (fot. Sony Music Polska) Sigala - kim jest

Sigala jest światową gwiazdą muzyki, która ma na koncie mnóstwo hitów. Kim jest i które piosenki nagrał? Pełną karierę młodego Brytyjczyka przedstawiamy Wam na ESKA.pl!

Kim jest Sigala? Zdecydowanie to jedno z najgorętszych nazwisk sceny klubowej. W ciągu ostatniego roku wydał przeboje Easy Love, Sweet Lovin i Give Me Your Love, z którymi bardzo namieszał na rynku muzycznym. Co robił zanim osiągnął sukces? Dla kogo Sigala pisał hity? Z kim współpracował? Pełną karierę brytyjskiego didżeja przedstawiamy na ESKA.pl. Warto przypomnieć, że Sigala w Polsce gościł już w 2016 roku. 

Sigala - kim jest?

Sigala, a właściwie Bruce Fielder, producent i DJ z Anglii, który jest kolejnym przedstawicielem gatunku muzycznego znanego jako Tropical House. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 8 lat, kiedy rodzice zapisali go do szkoły muzycznej. Tam m.in. nauczył się gry na pianinie. Bruce po zakończeniu studiów nawiązał kontakt z wieloma znanymi wykonawcami. Jedną z pierwszych, która skorzystała z jego pomocy była Ella Eyre. Producent napisał dla niej tekst hitu pt. Good Times, który pokochali w Wielkiej Brytanii. 24-letni didżej współpracował już z takimi artystami jak: John Newman, Craig David, Nile Rodgers czy DJ Fresh.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Sigala - piosenki, hity

Sigala solowo rozgłos uzyskał po wydaniu hitu Easy Love. Stworzył go samplując głos 12-letniego Michaela Jacksona, a konkretnie piosenkę "ABC" zespołu The Jackson 5! Spełnił swoje marzenie docierając z utworem na miejsce 1. brytyjskiego zestawienia UK Charts. Później dał się poznać z przeboju Sweet Lovin', a także Give Me Your Love. Za ten drugi utwór odpowiada również Nile Rodgers i John Newman! Brytyjczyk osiągnął kolejny sukces po wydaniu wakacyjnego hitu Say You Do. Do jego stworzenia wykorzystał sample numeru Always Be My Baby, Mariah Carey. Jego solowe dokonania zamyka kawałek zatytułowany Only One z Digital Farm Animals. Podsumujmy to pisząc: wszystkie utwory Sigali zdobywały szczyty światowych list przebojów i sprzedały się w ponad 2 mln nakładzie na całym świecie!

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze