Sia - This Is Acting - online. Tracklista, informacje i piosenki z This Is Acting! Posłuchaj

2016-01-27 13:17
Sia - Cheap Thrills okładka singla
Autor: fot. okładka singla Sia - Cheap Thrills: poznajemy piosenki z This Is Acting! Posłuchaj na Eska.pl

Płyta This Is Acting pojawi się 29 stycznia 2016 roku, ale już teraz znamy niektóre single z tego wydawnictwa. Nowa piosenka Sii - Reaper, pojawiła się w tym samym momencie, co tracklista This Is Acting. Posłuchajcie kawałków, które Sia napisała z myślą o innych artystach. Piosenki z This Is Acting dostępne są na Eska.pl

Sia prezentuje nowe piosenki, które pojawią się na jej siódmym studyjnym wydawnictwie. Płyta This Is Acting zawierać będzie utwory, które Australijka napisała dla innych artystów, ale oni z nich zrezygnowali. Longplay swoją premierę mieć będzie 29 stycznia, a my znamy już niektóre utwory, które wypełnią album This Is Acting. Mowa o: Alive, Bird Set Free, One Million Bullets, czy Reaper, które pojawiło się w tym samym dniu co tracklista

Sia - This Is Acting tracklista

 

 1. Bird Set Free | Sia Furler & Greg Kurstin
 2. Alive | Sia Furler, Tobias Jesso, Jr. & Adele Adkins
 3. One Million Bullets | Sia Furler
 4. Move Your Body
 5. Unstoppable | Sia Furler & Christopher Braide
 6. Cheap Thrills | Sia Furler & Greg Kurstin
 7. Reaper | Sia Furler & Kanye West
 8. House On Fire
 9. Footprints
 10. Sweet Design
 11. Broken Glass
 12. Space Between

Sia - Bird Set Free online

Początkowo mówiło się o tym, że ta piosenka trafi na płytę "25" Adele, jednak ostatecznie została odrzucona. Na pewno pojawi się na krążku "This Is Acting"! Kawałek w oficjalnej sprzedaży pojawił się 4 listopada 2015 roku.

Sia - Alive online

To pierwszy singiel Sii, który zapowiedział nowe wydawnictwo. Kawałek początkowo został napisany z myślą o Adele: - To numer o życiu Adele, więc śpiewam z jej perspektywy - powiedziała Australijka. Co ciekawe, początkowo utwór został sprzedany Rihannie: - To bardzo zabawne! Napisałam piosenkę "Alive" i sprzedałam ją Rihannie. Później miałam ogromne wyrzuty sumienia, bo zżyłam się z tą piosenką. Na szczęście później dostałam ją z powrotem. Odetchnęłam z ulga.

Sia - One Million Bullets online

Pod koniec listopada 2015 roku do sieci trafił kolejny utwór, który znajdzie się na krążku "This Is Acting". O czym opowiada? Otóż o tym, że w każdym związku zdarzają się kłótnie (tytułowe kule), ale dzięki nim jesteśmy jeszcze mocniejsi i mądrzejsi. Tym samym słowa do piosenki "One Million Bullets" są hołdem dla wiecznej miłości. Producentem wykonawczym numeru jest Jesse Shatkin, który współtworzył hit "Chandelier". 

Sia - Cheap Thrills online

Kawałek Cheap Thrills pojawił się ekskluzywnie premierowo w brytyjskiej rozgłośni radiowej Beats One należącej do serwisu iTunes. 16.12.2015. Za jego produkcje odpowiada Greg Kurstin, który już wcześniej współpracował z Australijką przy hicie "Chandelier". Początkowo singiel miał trafić na płytę "Anti" Rihanny, jednak ta ostatecznie z niego zrezygnowała. Pierwszą radiową prezenterką, która zapowiedziała ten utwór jest Julie Adenuga.

  

Sia - Reaper online

Utwór w sieci pojawił się w tym samym dniu, co tracklista This Is Acting. "Reaper" w całości został wyprodukowany przez Kanye Westa. To kolejny utwór Sii, z którego zrezygnowała Rihanna. Początkowo kawałek miał wypełnić album "Anti".

 

Sia - Unstoppable online

 

>> This Is Acting: Sia - Reaper (tekst piosenki) Posłuchaj najnowszej piosenki z Kanye Westem!

This Is Acting płyta Sii

Przypominamy, że fani dostaną krążek Sii - 29 stycznia 2016 roku. Jest to ostatni krążek artystki z obecną wytwórnią. Płyta "This Is Acting" zawierać będzie 12 utworów i najprawdopodobniej na rozszerzonej wersji pojawi się kawałek z David'em Guettą - Bang My Head? Po wyjściu z problemów, z jakimi borykała się Sia, to właśnie ten francuski DJ wyciągnął do niej rękę. Ich wspólny numer pt. "Titanium" osiągnął międzynarodowy sukces na światowych listach hitów. 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze