Sia - This Is Acting KONKURS: Wygraj najnowszą płytę autorki hitów Chandelier i Elastic Heart

2016-01-27 13:17
Sia This Is Acting - okładka
Autor: materiały promocyjne Sia This Is Acting - okładka

Sia - This Is Acting - siódma płyta ekscentrycznej australijskiej wokalistki może być twoja. Mamy dla was 15 płyt This Is Acting - jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie...

Premiera nowego albumu Sii - This Is Acting 29 stycznia 2016 to okazja, żeby przekazać je wam w konkursie związanym z Sią Furler. This Is Acting jest według twórców bardziej popowy - ma szansę kontynuować sukces poprzedniego krążka z megahitem Chandelier. Tytuł This Is Acting Sia wyjaśniła tym, że album zawiera piosenki, które napisała dla innych artystów. "Myślę, że wyraziłam to, co chciałam powiedzieć. Jest to trochę jak wczuwanie się w rolę innej osoby. To jest bardzo zabawne." mówiła w wywiadach dla australijskiej prasy. Jaka jest płyta? Przekonacie się wygrywając ją w konkursie. 

KONKURS - Sia This Is Acting

Jeżeli chcecie mieć na własność najnowszy album Sii wystarczy że napiszecie na konkursy@eska.pl ciekawą odpowiedź na pytanie:

Co myśli głowa na okładce najnowszego albumu Sii - This Is Acting?

Na odpowiedzi czekamy do 7 lutego 2016. Regulamin dostępny jako plik PDF do pobrania - TUTAJ. Wyniki konkursu ogłosimy 10 lutego 2016.

lista zwycięzców:
agasam9
Prezes205
nat.mandryk
charles-monroe
wikig68
mrozek.ag
gendun2
krystiannawlicki
j_kinia
ewelina-wrzesien
agata.skiba
anna.orzel
patrycja_bochenek
anikirax
kiniax86

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze