Sia: nowe piosenki 2016 - wyciekły do sieci! Sia jest załamana?

2016-04-30 13:30
Sia black & blue hologram jacket life
Autor: fot. Bulls Sia: nowe piosenki 2016 - wyciekły do sieci! Sia jest załamana?

Piosenki Sii wyciekły do sieci! 29.04.2016 trzy nieznane do tej pory utwory Black & Blue, Life Jacket i Hologram niespodziewanie pojawiły się w internecie. Posłuchajcie na ESKA.pl, a będziecie zaskoczeni ich klubowym brzmieniem!

Nowe piosenki Sii - Black & Blue, Life Jacket i Hologram - trafiły do sieci. Niekontrolowany przez osoby z otoczenia artystki wyciek miał miejsce w piątek, 29 kwietnia 2016. Warto zauważyć, że stało się to dokładnie na trzy miesiące od premiery płyty This Is Acting. Zupełnie trzy nieznane piosenki od razu zachwyciły fanów, a my się wcale nie dziwimy. Każdy będzie zaskoczony bardziej klubowym wcieleniem swojej ulubionej wokalistki. A jak sama Sia zareagowała na fakt wycieku? Na razie sprawa nie została przez nią skomentowana.

>> Dariusz K. usłyszał wyrok! Za śmiertelne potrącenie spędzi w więzieniu 61 tys. długich godzin!

Sia nowe piosenki 2016 - wyciek

Nowe piosenki Sii są już w sieci. Australijka przez długi czas pracowała nad swoim siódmym studyjnym albumem pt. This Is Acting. W tym celu na tę płytę nagrała 14 kawałków - 12 na wersję standardową i 2 na tzw. edycję "target". Teraz okazuje się, że Sia stworzyła dużo więcej utworów i ku zdziwieniu mają one klubowy podkład. Artystka po raz kolejny pokazuje swoje imprezowe oblicze, w którym trzeba przyznać radzi sobie bardzo dobrze. Trzy piosenki, które wyciekły do sieci: Black & Blue, Life Jacket i Hologram posłuchacie w tym miejscu. W komentarzach poniżej artykułu dajcie znać, co o nich sądzicie!

Sia - Black & Blue online

Sia - Life Jacket online

Sia - Hologram online

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze