Sia - nowa wersja piosenki z Ciemniejszej Strony Greya porwie was do tańca!

i

Autor: fot. YouTube.com/SiaVEVO screen z filmu na youtube Sia, David Guetta & Afrojack - Helium (Sia vs. David Guetta & Afrojack)

Sia - nowa wersja piosenki z Ciemniejszej Strony Greya porwie was do tańca!

2018-01-25 22:12

Sia sprawi, że karnawałowe imprezy będą jeszcze lepsze! Australijska wokalistka wypuściła nową, taneczną i zarazem energetyczną wersję utworu z Ciemniejszej Strony Greya! Posłuchajcie jej - na ESKA.pl!

Sia z mocnym uderzeniem zaczyna 2018 rok! Dzieje się tak za sprawą nowej, zaskakującej - bo tanecznej wersji piosenki z Ciemniejszej Strony Greya. Potencjał utworu z tej właśnie części sagi 50 Twarzy Greya, nie został zmarnowany. Kawałek doczekał się remiksu, który sprawi, że błyskawicznie znajdziecie swoje miejsce na imprezowym parkiecie. Tym samym po radiowym sukcesie z singlem Move Your Body w remiksie Alana Walkera, przyszedł czas na świetny wynik sprzedaży z wersją, którą zrobili dwaj przyjaciele: David Guetta i Afrojack!

Sia - nowa wersja piosenki z Ciemniejszej Strony Greya

David Guetta i Afrojack ruszyli z pomocą i stworzyli remiks utworu Helium. Sia promuje utwór w spocie marki VIVA GLAM - w tym roku wyszła nowa linia, która nazywa się Sia Mac Cosmetics. W kampanii reklamowej odważną, czerwoną szminkę prezentuje Maddie Zieglier. Jak poinformowała australijska piosenkarka, wszystkie wpływy ze sprzedaży trafią na konto charytatywnej fundacji zajmującej się walką z HIV/AIDS. Od lat w akcję włączają się największe gwiazdy - 2009 Fergie, 2011 Lady Gaga, 2012 Nicki Minaj i Ricky Martin, 2014 Rihanna, 2015 Miley Cyrus, 2016 Ariana Grande, 2017 Taraji P. Henson i Jussie Smollet, 2018 Sia Furler.

Być może David Guetta w Polsce zagra właśnie utwór Helium w swoim remiksie. O tym przekonamy się już 27 stycznia, bo właśnie wtedy francuski DJ i producent wystąpi przed polską publicznością w krakowskiej Tauron Arenie. 

Sia - Helium w remiksie Davida Guetty i Afrojacka:

Zachęcamy do obserwowania strony 50 Twarzy Greya na Facebooku. Tam dużo świeżych informacji dotyczących Nowego Oblicza Greya!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Warto wspomnieć, że to Guetta, jako jeden z pierwszych podał pomocną dłoń australijskiej piosenkarce, która wróciła do śpiewania po tym, gdy wróciła z odwyku. Pierwszym efektem ich współpracy był hit numer 1 Gorącej 100 RADIA ESKA 2012 roku, megahit Titanium. Później razem nagrali równie hitowe She Wolf (Falling To Pieces).