Sia nowa piosenka na płycie Davida Guetty: Listen Again! Teledysk do Bang My Head na ESKA.pl

2015-11-06 23:30
David Guetta feat. Sia & Fetty Wap
Autor: fot. okładka singla Bang My Head Sia nowa piosenka na płycie Davida Guetty: Listen Again! Bang My Head na ESKA.pl

Sia i David Guetta mają kolejny utwór! Kawałek Bang My Head, to pierwszy singiel z reedycji albumu Listen! Artystów w nowej wersji kawałka wspomógł raper - Fetty Wap. Czy to będzie hit na miarę Titanium, czy She Wolf? Posłuchajcie nowości muzycznej na Eska.pl!

Sia nowa piosenka! Takie informacje fani australijskiej piosenkarki lubią najbardziej. David Guetta znów poprosił artystkę o użyczenie swojego wokalu. Ich wspólna piosenka Bang My Head znalazła swoje miejsce na albumie "Listen". Francuz postanowił nieco odświeżyć swój potencjalny hit. W wersji na rok 2015 w Bang My Head oprócz Sii pojawia się również Fetty Wap! 6 listopada pojawił się teledysk do Bang My Head. Zobaczcie go poniżej! Dodajmy, że utwór w tym nowym brzmieniu pojawi się na płycie "Listen Again".

Sia nowa piosenka

Sia właśnie z David'em Guettą zaczęła przygodę na światowych listach przebojów! Kawałek "Titanium" był pierwszym, tak dużym dziełem, w którym wzięła udział. Wielokrotnie wspominała o tym, że jest za to wdzięczna francuskiemu DJowi. Na albumie "Listen" znajdziemy dwa utwory z Sią na wokalu: "The Whisperer" i właśnie "Bang My Head". Prawie rok od wydania albumu David Guetta postanowił sprawić swoim fanom niespodziankę! Otóż odświeżył kawałek z Sią i jest to kolejny (po "Sun Goes Down") singiel z płyty. W nowej, odświeżonej wersji pojawia się raper Fetty Wap, który jeszcze nie tak dawno ze swoim nagraniem zajmował wysokie pozycje na światowych listach przebojów. 

Za tekst "Bang My Head" odpowiadają: Giorgio Tuinfort, Marcus van Wattum, Kristian Carlsson i Nick Rotteveel.

Bang My Head nowy teledysk Davida Guetty

 

David Guetta - Listen Again 

Ta jesień obfituje w nowe wydania albumowe. David Guetta oświadczył, że planuje premierę reedycji krążka "Listen". Data wydania zaplanowana jest na 27 listopada 2015 roku. "Listen Again" zawierać będzie 5 utworów + 1 album mix:

  1. Bang My Head (feat. Sia & Fetty Wap)
  2. Clap Your Hands (David Guetta & GLOWINTHEDARK)
  3. The Death of EDM (feat. Beardyman) [David Guetta & Showtek]
  4. Pelican
  5. Bang My Head (GLOWINTHEDARK Remix) [feat. Sia]
  6. Listenin' (Continuous Album Mix) - 24 utwory w jednym secie!

Przy utworach na reedycji francuskiemu producentowi pomagali: Natalia Kills, Avicii i Emeli Sande. 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze