Sia – nowa piosenka jeszcze w tym miesiącu! Więcej na ESKA.pl

2015-09-07 16:15

Sia - nowa piosenka pojawi się jeszcze we wrześniu! Gwiazda, która szturmem podbiła wiele list przebojów na świecie zapowiedziała, że jeszcze w tym miesiącu pojawi się jej nowy singiel, promujący zbliżające się wydawnictwo. Szczegóły nowej płyty i singla poznasz na Eska.pl    

W połowie lutego 2015 roku informowaliśmy Was o premierze nowej płyty Sii. Z każdym nowym utworem gwiazda z Australii podbija praktycznie wszystkie najważniejsze muzyczne zestawienia na świecie. Czy tak samo będzie w przypadku This Is Acting? Być może jeszcze w tym miesiącu się o tym przekonamy!

Od czego się zaczęło?

Kariera obecnie 39-letniej Sii do 2011 roku przebiegała bardzo spokojnie. Wydawała albumy, single, ale nie cieszyła się aż tak dużą popularnością. Wszystko zmieniło się wraz z wydaniem hitu „Titanium”. To właśnie francuski DJ – David Guetta stoi za sukcesem tejże artystki. Ona sama do dziś ceni sobie prywatność, o którą dba zasłaniając twarz podczas występów publicznych. Kawałek z udziałem tej australijskiej piosenkarki osiągnął sukces na wszystkich listach przebojów. Przypomnijmy sobie Titanium:

 

Również Flo Rida nie mógł obejść się bez skorzystania z wokalu Sii. Zaprosił ją do współpracy przy kawałku „Wild Ones” i co? I był hit!

Album 1000 Forms of Fear – globalny sukces!

Szósty w dorobku oficjalny album utalentowanej tekściarki osiągnął status platyny w Australii i Francji, a w Polsce płyta zawierająca utwór „Chandelier” pokryła się podwójną platyną! Nic, tylko pogratulować.

This Is Acting – kiedy premiera?

Wydając najnowszy album artystka chce jak najszybciej wywiązać się z umowy podpisanej ze swoimi wydawcami. Płyta ma być tylko dopełnieniem kontraktu. Czy będzie nagrana na poważnie? Wydaje nam się, że tak, bo dla takich artystów jak Sia fani są bardzo ważni. Jak obiecuje wokalistka, nowe wydawnictwo będzie dużo bardziej popowe od poprzedniego, a jego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. W trakcie wywiadu z Romeo dla Saturday Night Online Sia zdradziła, że nowy singiel promujący ten krążek pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

 

Polska - Gibraltar: Eliminacje ME 2016 transmisja meczu 7.09. - o której i gdzie oglądać?

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze