Sia nowa piosenka Bird Set Free, okładka i data premiery This Is Acting na Eska.pl!

2015-11-03 14:58
Sia - Bird Set Free
Autor: fot. okładka Bird Set Free Sia nowa piosenka Bird Set Free, okładka i data premiery This Is Acting na Eska.pl!

Sia zaprezentowała utwór Bird Set Free! Piosenka promuje płytę This Is Acting! Wraz z kolejnym singlem pojawiła się okładka i informacja dotycząca premiery This Is Acting. Sprawdź, kiedy płyta Sii pojawi się w sprzedaży, słuchając jednocześnie jej nowego nagrania. Australijce pomagała w nim Adele! To wszystko na Eska.pl!

Sia nowa płyta This Is Acting ma kolejny singiel! Data premiery albumu jest już wyznaczona. Oficjalnie od tej pory płyta Sii dostępna jest przedsprzedaży Wraz z okładką i datą premiery This Is Acting, pojawiła się piosenka Bird Set Free. To już drugi, po Alive singiel z nadchodzącego, siódmego studyjnego albumu Australijki. Przy nowej piosence Sii, pracowała między innymi Adele. To chyba wystarczający powód, by posłuchać tego potencjalnego hitu. Zrobicie to poniżej!

Sia nowa piosenka Bird Set Free

Australijska piosenkarka i tekściarka, twórczyni wielu hitów, kontynuuje promocje siódmego studyjnego albumu. Właśnie pojawił się drugi singiel z płyty "This Is Acting". Po piosence "Alive" płytę reklamuje utwór pt. "Bird Set Free". Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że nad tym kawałkiem artystka pracuje z Adele. I teraz mamy tego potwierdzenie. Oprócz tego na liście nazwisk twórców tego kawałka znalazł się również Tobias Jess. Te dwie piosenki, czyli "Alive" i "Bird Set Free" miały trafić na album "25" Adele, jednak ta z nich zrezygnowała. Posłuchajcie "Bird Set Free"!

 

Sia nowa płyta This Is Acting

I jak się Wam podoba nowy utwór od Sii? Naszym zdaniem zwiastuje on hitową płytę! Czy tak będzie? Ostatecznie fani do rąk własnych krążek "This Is Acting" dostaną 29 stycznia 2016 roku. To właśnie wtedy odbędzie się oficjalna premiera siódmego studyjnego wydawnictwa, pod którym podpisze się Sia. Już teraz możecie nabyć album w przedsprzedaży. Co ciekawe Australijka okładkę płyty zaprezentowała na niedawno założonym profilu w serwisie Instagram. 

 

Wiemy także, że na płycie znajdą się piosenki, które Sia napisała między innymi dla Beyonce, Katy Perry i Rihanny: - Nagrywanie ich było dla mnie jak zabawa - powiedziała Australijka.

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze