Sia i Major Lazer w jednym utworze! Ten mashup wywołuje ciarki na plecach!

2016-01-28 16:06
Sia i Major Lazer w jednym utworze! Ten mashup wywołuje ciarki na plecach!
Autor: Fot. Instagram Breathe Me i Lean On w jednym miksie

Sia i Major Lazer w jednym utworze? Do takiej współpracy jeszcze nie doszło, ale dzięki dwójce nowojorskich artystów wiemy, co mogło by z niej wyjść. Jak brzmiałaby wspólna piosenka Sii i Majora Lazera? Przekonajcie się sami słuchając mashapu utworów Breathe Me i Lean On. Ten miks jest genialny!

Sia i Major Lazer w jednym utworze? Współpraca tych artystów byłaby zapewne ciekawą niespodzianką dla fanów zarówno australijskiej wokalistki jak i projektu Major Lazer, a efektem byłby jeden z większych hitów roku. Niestety na to musimy jeszcze poczekać, bo na razie artyści nie planują oficjalnie wspólnych nagrań. Jednak mały przedsmak tego, co ze współpracy Sii i Major Lazer mogłoby wyjść zaprezentowali Emmy Wildwood i Bredah. Efekt ich pracy jest piorunujący!

>> Rihanna: ANTi - za darmo! Płyta Rihanny dostępna w serwisie Tidal! <<

Sia i Major Lazer w jednym utworze

Emmy Wildwood i Bredah to nowojorscy artyści, którzy stworzyli mashup piosenek Breathe Me i Lean On. Emmy Wildwood i Bredah nagrali swoją wersję wielkich przebojów Sii i projektu Major Lazer w bardzo klimatycznej aranżacji. Przygotowany przez nich materiał jest rewelacyjny. Posłuchajcie sami. Ciarki gwarantowane!

 

Sia: This Is Acting - premiera płyty

Utwór Major Lazer Lean On to wielki hit 2015 roku, ale piosenka Sii Breathe Me to jedna ze starszych produkcji wokalistki. Jednak 29 stycznia 2016 roku ma odbyć się premiera najnowszego, już siódmego studyjnego albumu, który nagrała Sia. Płyta This Is Acting będzie zawierać dwanaście piosenek, singiel promujący płytę nosi tytuł Alive.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze