Sia i Giorgio Moroder w Deja Vu: nowa piosenka z Sią! Macie deja vu? Tak, to lata 80. - posłuchajcie! [AUDIO]

2015-04-17 12:55
grafika promująca Deja Vu Giorgio Morodera i Sii
Autor: fot. mat. promo. grafika promująca Deja Vu Giorgio Morodera i Sii

Sia i Giorgio Moroder w Deja Vu zabierają nas na wycieczkę w lata 80., więc tytuł kawałka pasuje do niego z tej perspektywy idealnie. Posłuchajcie duetu Sia i Giorgio Moroder już teraz na ESKA.pl. Mamy kolejny hit z wokalem Sii?

Sia w Deja Vu to sprawka Giorgio Morodera. Nie jest to jednak nowa piosenka Sii, bo to oficjalnie drugi singiel Morodera z jego płyty o takim samym tytule zaplanowanej na 12 czerwca 2015 roku. Czym zaskakuje audio Deja Vu Giorgio Moroder ft. Sia? Wprawdzie ciężko mówić tu o zaskoczeniu chociażby ze względu na sam tytuł kawałka, to zaserwowane bity jak najbardziej wpasowują się w aktualne trendy. W Deja Vu królują więc lata 80., które ostatnio zaliczają wielki come back.

Na trakcliście płyty Deja Vu Giorgio Morodera singiel z Sią nie jest jedynym nagraniem w hołdzie ejitsowej muzyce. Producentowi udało się namówić Britney Spears do scoverowania przeboju Tom's Diner, który królował dawniej na listach przebojów za sprawą Suzanne Vega.

>> Matura 2015: język polski - lektury. Co powtórzyć przed egzaminem maturalnym z j. polskiego?

Wcześniej płytę Deja Vu Giorgio Morodera promował singiel z Kylie Minogue. Mowa o kawałku Right Here, Right Now. Lista piosenek z albumu do sprawdzenia poniżej:

1. “4 U with Love”
2. “Déjà Vu” (feat. Sia)
3. “Diamonds” (feat. Charli XCX)
4. “Don’t Let Go” (feat. Mikky Ekko)
5. “Right Here, Right Now” (feat. Kylie Minogue)
6. “Tempted” (feat. Matthew Koma)
7. “74 Is the New 24″
8. “Tom’s Diner” (feat. Britney Spears)
9. “Wildstar” (feat. Foxes)
10. “Back and Forth” (feat. Kelis)
11. “I Do This for You” (feat. Marlene)
12. “La Disco”

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze