Sia - Chandelier. Nowy singiel gwiazdy znanej z hitu Titanium! [AUDIO]

2014-03-17 11:51

Sia - Chandelier to nowy singiel pochodzącej z Australii wokalistki i kompozytorki - znanej z przeboju Titanium oraz jako autorka hitu Rihanny - Diamonds. Czy piosenka nagrana przez Się solo również ma szanse na sukces na listach przebojów? Posłuchaj i sprawdź na ESKA.pl!

Sia - Chandelier to nowa piosenka pochodzącej z Australii wokalistki i kompozytorki. Słuchacze Radia ESKA na pewno znają Się z nagranych wraz z Davidem Guettą przebojów Titanium oraz She Wolf (Falling To Pieces) oraz z Wild Ones - we współpracy z Flo Ridą. Nie wszyscy wiedzą, że jest ona także autorką hitu Rihanny - Diamonds i Christiny Aguilery - Blank Page. Współtworzyła także piosenki dla Madonny, Rity Ory, Britney Spears i Eminema. Chandelier to pierwszy singiel promujący kolejną płytę Sii, nad którą Australijka obecnie pracuje.

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Czy piosenka nagrana przez Się solo, bez pomocy Davida Guetty, również ma szanse na sukces na listach przebojów? Posłuchaj i sprawdź na ESKA.pl!


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze