Sia - Alive. Nowa piosenka i okładka singla już na ESKA.pl! [AUDIO]

2015-09-24 14:26
Sia Alive
Autor: okładka singla Okładka do Alive

Alive - nowa piosenka Sii zapowiadająca jej najnowszą płytę, pojawiła się właśnie na YouTube. Podobno to piosenka, którą odrzuciła Adele - czy Sia zaśpiewała ją równie dobrze, jak zrobiłaby to jej koleżanka po fachu? Sprawdź na ESKA.pl!

Sia ujawniła swój najnowszy singiel. Data premiery nowej piosenki została wyznaczona na 25 września 2015 roku. Na oficjalnym profilu artystki na Instagramie pojawiła się również okładka płyty. Singiel Alive - bo taki tytuł nosi nowa piosenka Sii - będzie promowany okładką, przedstawiającą głowę mężczyzny w czarno-białej peruce. Twarz mężczyzny ujęta jest w dłonie z pomalowanymi na biało paznokciami. Znając Się, taka okładka z pewnością ma swój wydźwięk metaforyczny.

Sia - nowa płyta już we wrześniu?

Singiel Alive promuje nadchodzący siódmy album w karierze Sii. Niektóre portale przewidują, że wraz z singlem Alive swoją premierę zaliczy cała płyta. Sia w jednym z wywiadów wyznała, że płyta This Is Acting będzie bardziej popowa niż poprzedni album.

Alive - piosenka odrzucona przez Adele

Podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji na początku września 2015 roku Sia zdradziła, że piosenka Alive oryginalnie została napisana dla Adele. Brytyjska wokalistka odrzuciła jednak tekst tego utworu. Autorka hitu Chandelier podczas jednego z wywiadów w Wenecji tłumaczyła, że kawałek Alive opowiada o życiu Adele: "To piosenka o życiu Adele, więc teraz śpiewam utwór z perspektywy Adele". Przy okazji Sia wyjaśniła znaczenie tytułu nowej płyty This Is Acting (To jest gra). 

- Nazwałam ją This Is Acting, ponieważ płyta zawiera piosenki, które napisałam dla innych artystów. (...) To jest coś, co powiedziałabym będąc kimś innym. Trochę przypomina to odgrywanie ról. To czysta zabawa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze