Shock G nie żyje. Znany raper miał 57 lat

Shock G
Autor: Screen z YT: Shock G Of Digital Underground Dead At 57 / B High Atl

Shock G nie żyje. Muzyk, który zasłynął dzięki stworzeniu rapowej grupy Digital Underground zmarł w wieku 57 lat. Śmierć artysty potwierdził jego ojciec w rozmowie z TMZ. Co było przyczyną śmierci rapera? Więcej szczegółów dotyczących tego przykrego zdarzenia znajdziecie poniżej.

Shock G nie żyje. Gregory E. Jacobs znany w świecie medialnym jako Shock G zmarł w wieku 57 lat. Artysta zdobył rozgłos i rozpoznawalność zaraz po stworzeniu rapowej grupy Digital Underground. - 34 lata temu wpadliśmy na szalony pomysł, żeby założyć hip-hopowy skład i podbić świat. Dzięki temu wszystkie nasze marzenia stały się rzeczywistością, a dla niektórych rzeczywistość stała się koszmarem - wspomina przyjaciel muzyka za pośrednictwem portalu Instagram. Shock G zmarł 22 kwietnia 2021 roku i miał tylko 57 lat. Muzyk został odnaleziony martwy w hotelu w Tampie. - czytamy w magazynie People. Choć nieznane są przyczyny śmierci rapera, eksperci nieustannie próbują dotrzeć do szczegółów jego odejścia. 

Shock G był raperem i producentem w jednym. Artysta współpracował przy pierwszym krążku jednego z najbardziej popularnych raperów na całym świecie. 2Pac w 1991 roku wydał swój debiutancki album i zawdzięcza to właśnie zmarłemu raperowi. 

Shock G nie żyje. Artysta założył grupę Digital Underground 

Shock G nie żyje! Raper w 1987 roku założył rapową formację Digital Underground, która powstała z inicjatywy zmarłego rapera, Chopmastera J, a także Kenny’ego -K. Raper Shock G był niezwykle charakterystyczną postacią w muzycznym świecie. Artysta wyróżniał się odważnymi strojami oraz okularami z wielkimi sztucznym nosem, które często nosił. 

Wywiad z Maximem - białostockim raperem
Najnowsze