Shawn Mendes najbardziej wpływowym artystą! Kogo pokonał?

2018-10-16 13:56
Shawn Mendes najbardziej wpływowym artystą! Kogo pokonał?
Autor: fot. materiał prasowy Universal Music Polska

2018 rok, to dla Shawna Mendesa rok pełen sukcesów i rekordowych osiągnięć. Muzyk, który wystąpi w Polsce w kwietniu 2018, został właśnie najbardziej wpływowym artystą na rynku muzycznym!

Shawn Mendes drugi rok z rzędu trafił na szczyt listy 21 Under 21 - zestawienia najbardziej wpływowych młodych artystów przygotowanego przez Billboard. Shawn Mendes w 2018 roku wydał trzeci album i po raz trzeci zadebiutował na liście Billboard 200. Dzięki temu stał się trzecim najmłodszym artystą, który dokonał tej sztuki – za Justinem Bieberem i Miley Cyrus. Mendes okazał się także pierwszym artystą przed dwudziestką, który miał cztery utwory na pierwszym miejscu listy Adult Top 40.

Shawn Mendes - sukcesy

Dwa pierwsze albumy Shawna Mendesa, Handwritten (2015) i Illuminate (2016), debiutowały na pierwszych miejscach list sprzedaży. Na całym świecie Mendes sprzedał ponad 10 mln albumów, 100 mln singli i zgromadził ponad 11 miliardów streamów i 4 miliardy odtworzeń na YouTube. W trakcie tras koncertowych Sean Mendes wyprzedawał tak wielkie obiekty jak Madison Square Garden w Nowym Jorku, Air Canada Centre w Toronto czy O2 Arena w Londynie.

Shawn Mendes z pewnością wyprzeda również koncert w Polsce. Kanadyjska supergwiazda wystąpi w naszym kraju na początku kwietnia 2019 roku!

Shawn Mendes w Polsce 2019 - występ w Krakowie to za mało! Będą dwa koncerty?

Najnowsze