Shawn Mendes i Niall Horan - wspólna piosenka powodem spotkania?!

2018-11-19 13:31 rw
Shawn Mendes i Niall Horan
Autor: instagram.com

Niall Horan gościem na nowej płycie Shawna Mendesa? Co o współpracy mówią sami zainteresowani? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl! 

Shawn Mendes i Niall Horan - piosenka tego duetu byłaby hitem? Taką pewność mają fani zarówno kanadyjskiego, jak i brytyjskiego wokalisty. O współpracy głośno było już w 2016 roku, kiedy to artyści zaśpiewali razem nową wersję przeboju Mercy, z płyty Illuminate. W maju 2018 roku również sporo mówiło się o współpracy, a temat powrócił w listopadzie tego samego roku. Shawn Mendes opublikował wówczas wspólne zdjęcie z członkiem One Direction!

Shawn Mendes i Niall Horan - piosenka

Piosenka Shawna Mendesa i Nialla Horana byłaby prawdziwym muzycznym sztosem dla wszystkich fanów. Połączenie dwóch młodych pokoleń, dwóch różnych artystycznych światów, na pewno spodobałoby się słuchaczom na całym świecie. Shawn Mendes zapewne korzysta z ostatnich chwil w studio nagraniowym, bo już w 2019 roku wyruszy w długą trasę koncertową po całym świecie. Jeśli chce w 2020 roku wydać nową płytę, musi zacząć komponować nowe utwory!

Shawn Mendes w Polsce 2019 - występ w Krakowie to za mało! Będą dwa koncerty?

Czy jedną z gwiazd na nowej płycie będzie Niall Horan? Tego nie wiemy, jednak artyści nie ukrywają, że fani dopytują ich o wspólny kawałek:

Ludzie ciągle namawiają nas do wspólnej piosenki. Gdziekolwiek pójdę, słyszę pytanie o to, czy ja i Shawn coś robimy razem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Oh no @niallhoran Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)
Najnowsze