Shawn Mendes w Polsce 2019 - występ w Krakowie to za mało! Będą dwa koncerty?

2018-05-21 12:46
Shawn Mendes w Polsce 2019 - występ w Krakowie to za mało! Będą dwa koncerty?
Autor: fot. YouTube.com/Shawn Mendes screen z filmu na youtube Shawn Mendes - In My Blood (Live From The Ellen DeGeneres Show)

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie zobaczy komplet publiczności! Chętnych na oglądanie występu kanadyjskiego wokalisty jest jednak więcej, niż pomieści krakowska Tauron Arena. Czy drugie show autora There's Nothing Holdin Me Back jest możliwe?

Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert artysty rozeszły się 18 maja w 30 minut od rozpoczęcia regularnej sprzedaży. Wiele osób skarży się na to, że bileteria internetowa przez ten czas nie działała, a gdy już strona ponownie wystartowała, to sprzedaż wejściówek została zakończona. Mało kto, ale przede wszystkim sami organizatorzy nie spodziewali się takiego zainteresowania tym wydarzeniem. Najwięksi fani kanadyjskiego wokalisty postanowili stworzyć specjalny hasztag, mający na celu skłonienie agencji koncertowej do zorganizowania drugiego występu Mendesa. Czy to możliwe?

Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety wyprzedane w 30 minut! Czy będzie druga pula?

Autor: brak danych

  Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert w Krakowie były jednym z najgorętszych towarów, jeśli chodzi o większość występów wielkich gwiazd w naszym kraju. Wejściówki cieszyły się przeogromną popularnością i w regularnej sprzedaży były dostępne...

 

Shawn Mendes w Polsce 2019 - drugi koncert

Drugi koncert Shawna Mendesa w Polsce to marzenie fanów, którym nie udało się kupić biletów, ciężko dostępnych w regularnej sprzedaży. Akcja nakłonienia organizatorów, by dodali drugą datę koncertu Shawna Mendesa w Polsce, rozprzestrzenia się głównie na Twitterze: - Ze względu na ogromne zainteresowanie koncertem Shawna i tym jak szybko wyprzedały się bilety powstał hashtag #ShawnMendesTheTourKrakow_v2 by spróbować nakłonić organizatorów do dodania drugiego koncertu Shawna w Polsce! Rozprzestrzeniajcie go, a bym może wspólnie nam się uda!

Czy podobnie, jak w przypadku koncertu Eda Sheerana w Polsce, organizatorzy dodadzą drugą datę? Okazuje się, że jest to możliwe! Shawn Mendes, ze względu na duże zainteresowanie jego koncertem, początkowo ogłosił jeden występ w Amsterdamie. Niedługo później dodano drugi koncert, właśnie w stolicy Holandii. Autor hitu Treat You Better wystąpi tam dzień po dniu 7 i 8 marca 2019 roku. 

Koncert Beyonce i Jaya-Z coraz bliżej! Przekonaj się, czy znasz WSZYSTKIE HITY!

Nie wiadomo, czy agencja Alter Art zorganizuje drugi koncert Shawna Mendesa. Mógłby się on odbyć dzień/dwa po występie w Wiedniu, czyli 4 bądź 5 kwietnia 2018. Trzymamy kciuki, że akcja fanów Shawna Mendesa przyniesie skutek!

 

Najnowsze