Shawn Mendes spadł ze sceny! To musiało boleć...

2018-07-10 13:38
Shawn Mendes spadł na sceny! To musiało boleć...
Autor: fot. Face to Face/REPORTER EAST NEWS Shawn Mendes spadł na sceny! To musiało boleć...

Shawn Mendes zaliczył wpadkę podczas występu na ostatnim festiwalu. Wokalista zeskakując na niższą część sceny nie utrzymał się na nogach i upadł na pupę! Zobaczcie VIDEO na ESKA.pl

Shawn Mendes spadł ze sceny i na pewno musiało go to boleć... 19-letni wokalista przeżył zawstydzającą chwilę w czasie występu na festiwalu w Quebec w Kanadzie. Śpiewając swoją ulubioną piosenkę, czyli Mercy, zeskoczył na niższy poziom sceny i niespodziewanie stracił równowagę. Z dużą siłą uderzył o podłogę, a tysiące fanów w jednej chwili zamarło. Wyglądało bardzo dramatycznie, ale Kanadyjczyk błyskawicznie się podniósł i wyglądał, jakby ta sytuacja nie zrobiła na nim żadnego wrażenia. 

Shawn Mendes - upadek ze sceny

Artyści występując na żywo za każdym razem chcą się ustrzec pomyłki, o której później będzie mówił cały świat. Wśród niebezpieczeństw podczas występu jest m.in. błędne oszacowanie ilości miejsca na scenie czy utrata równowagi. Można być największą gwiazdą, mieć najwięcej występów w historii, to jednak tego typu wpadka może się zdarzyć każdemu. W przeszłości zaliczyli ją Justin Bieber czy Beyonce! Teraz przydarzyła się ona Shawnowi Mendesowi! 

- LOL yep. Nic mi nie jest, ale to było szalone hahaha - tak Shawn Mendes skomentował swoją wpadkę na Twitterze. Fani odetchnęli z ulgą i całą sytuację obrócili w żart. W sieci zaczęły pojawiać się zabawne memy z dramatycznej chwili.

Shawn Mendes już 2 kwietnia 2019 po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert kanadyjskiego wokalisty odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży rozeszły się w 30 minut od startu.

Shawn Mendes w Polsce 2019 - występ w Krakowie to za mało! Będą dwa koncerty?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze