Shawn Mendes osiągnął historyczny wynik. Wielki sukces młodego wokalisty

2019-05-11 22:31
Shawn Mendes
Autor: materiał prasowy

Shawn Mendes to jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Artysta mimo młodego wieku, osiągnął już naprawdę dużo. Ostatnio premierę miał jego najnowszy singiel If I Can't Have You. Właśnie za jego sprawą Shawn Mendes dokonał sztuki, która wcześniej udała się wyłącznie Taylor Swift oraz Justinowi Timberlake’owi. Jaki historyczny wynik osiągnął muzyk?

Shawn Mendes osiągnął historyczny wynik. Wielki sukces młodego wokalisty. Kilka dni temu premierę miał najnowszy utwór Shawna Mendesa - If I Can't Have You. Autorem piosenki jest sam wokalista we współpracy ze Scottem Harrisem, Teddym Geigerem oraz Nate'en Mercreau. Za produkcję numeru odpowiadają natomiast Mendes i Geiger. Teledysk do utworu chwilę po opublikowaniu, stał się prawdziwym hitem. Dzięki temu, Mendes osiągnął historyczny wynik.

Przeczytaj także: Najnowszy hit Shawna Mendesa po polsku! Jak brzmi If I Can't Have You w naszym języku?

Historyczny sukces Shawna Mendesa

Premiera If I Can’t Have You odbyła się 3 maja. Pierwszego dnia utwór zgromadził ponad 30 mln streamów na całym świecie – to najlepszy debiut Shawna Mendesa w karierze. Kawałek został zagrany przez 184 stacje radiowe w Stanach Zjednoczonych – taki wynik udał się wcześniej tylko Taylor Swift oraz Justinowi Timberlake’owi! W historii zestawienia Mediabase’s Hot Adult Contemporary to druga największa premiera radiowa. Tym samym Mendes pobił rekord należący wcześniej do Timberlake’a, Swift oraz Adele.

Teledysk do If I Can’t Have You obejrzano 21 mln razy w ciągu pierwszej doby, a obecnie klip ma ponad 41 mln wyświetleń. Warto podkreślić, że w klipie udostępniono napisy w języku polskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze