Najnowszy hit Shawna Mendesa po polsku! Jak brzmi If I Can't Have You w naszym języku?

2019-05-08 15:26
Shawn
Autor: YouTube/ShawnMendes

Shawn Mendes jest wyjątkowym artystą, który popularność zdobył już na całym świecie. Muzyk zaprezentował niedawno swój nowy utwór. Jak zawsze oczarował nim tysiące fanek. W internecie szybko zaczęły pojawiać się jego covery i przeróbki. Nie mogło zabraknąć również polskiej wersji piosenki. Jak ona brzmi? Sprawdźcie sami na ESKA.pl!

Shawn Mendes to artysta, który umie zaskoczyć i wzruszyć. Jego utwór If I Can't Have You jest niezwykłą historią o miłości, która nie zawsze jest łatwa i uskrzydla, a mimo to warto o nią walczyć. Tekst trafił do milionów kobiet na całym świecie i z pewnością poruszył w ich sercach czułe nuty. Jak hit brzmiałby po polsku? My już wiemy! 

Zobacz też: Ariana Grande i Jungkook na jednym zdjęciu - fani oszaleli!

If I Can't Have You po polsku. Jak brzmi? 

Ta piosenka z pewnością poprawi wam dzień! Sandra Rugała przygotowała swoją wersję piosenki If I Can't Have You , która po polsku brzmi równie romantycznie, co oryginał! Teraz w pełni możecie poczuć jej klimat! Utwór znajdziecie poniżej. A może spodoba wam się nawet bardziej niż oryginał? 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze