Shawn Mendes - nowa dziewczyna umawiała się z Bieberem! Wymieniła go na lepszy model?

2017-11-06 14:16
Shawn Mendes - nowa dziewczyna umawiała się z Bieberem! Wymieniła go na lepszy model?
Autor: fot. EAST NEWS Shawn Mendes - nowa dziewczyna umawiała się z Bieberem! Wymieniła go na lepszy model?

Shawn Mendes ma nową dziewczynę - takie informacje pojawiły się w zagranicznych mediach! Kim jest wybranka przystojnego wokalisty? Przekonajcie się na ESKA.pl

Shawn Mendes - nowa dziewczyna przystojnego wokalisty to była partnerka Justina Biebera! W zagranicznych serwisach internetowych pojawiła się informacja, że autor hitu Treat You Better czy Stitches, spędził noc halloweenową razem z piękną Hailey Baldwin. Mówi się jednak, że para spotyka się ze sobą od dłuższego czasu. Jak mówi informator US Weekly: - Zdecydowanie coś ich łączy. Pod koniec nocy Hailey trzymała się z Shawnem za ręce i przytulała. Później razem wyszli.

Shawn Mendes - nowa dziewczyna

Hailey Baldwin to nowa dziewczyna Shawna Mendesa, tak twierdzi wiele czołowych zagranicznych serwisów. Kim jest? Amerykańska modelka i córka znanego aktora Stephena Baldwina. 21-letnia gwiazda od lat bierze udział w sesjach zdjęciowych najpopularniejszych magazynów oraz pojawia się na wybiegach najmodniejszych marek. Uwielbia taniec baletowy, jednak nie mogła oddać się pasji ze względu na kontuzję stopy. 

W grudniu 2015 roku sporo mówiło się o tym, że modelka związana jest z Justinem Bieberem. Plotki były potwierdzane wspólnymi zdjęciami pary, na których czule się do siebie przytulali. 

Hailey Baldwin i Shawn Mendes są razem? Znamy szczegóły ich wspólnej nocy!
Hailey Baldwin i Shawn Mendes są razem? Znamy szczegóły ich wspólnej nocy!

Autor: brak danych

Nie ma wątpliwości, że coś ich łączy!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze