Shawn Mendes ma w domu polski plakat. Tego nikt się nie spodziewał!

2020-11-27 11:43 MK
Shawn Mendes
Autor: YouTube/Netflix Film Club

Shawn Mendes nie przestaje promować nadchodzącego albumu Wonder, a tym samym zaskakiwać swoich fanów. W szczególności tych z Polski. Po uwzględnieniu koncertu w Krakowie w oficjalnym dokumencie Shawn Mendes jeszcze mocniej zaskoczył polskich wielbicieli. Wszystko za sprawą plakatu, który posiada w swojej kolekcji. Więcej na ESKA.pl.

Shawn Mendes jest zainteresowany polską sztuką? Na to wychodzi! Kanadyjski piosenkarz jest aktualnie bardzo zajęty. Już niebawem, bo 4 grudnia ukaże się jego kolejny album Wonder, z którego pochodzą piosenka tytułowa Wonder i singiel nagrany w duecie z Justinem Bieberem Monster. Kilka dni temu swoją premierę miały natomiast dwa filmy zrealizowane przez wytwórnię Netflix. Mowa oczywiście o filmie dokumentalnym Shawn Mendes: In Wonder oraz o Live In Concert, będącym zapisem koncertu, jaki wokalista zagrał w Toronto.

Polscy fani Shawna Mendesa mogą czuć się bardzo wyróżnieni w trakcie trwania tej ery muzycznej. Najpierw mogli dostrzec wspomnienie z koncertu z Krakowa, który miał miejsce w 2019 roku, a teraz polski akcent, w którego posiadaniu jest Shawn Mendes. Chodzi o plakat, który był widoczny podczas live'a na kanale Netflixa, jak również podczas wywiadu piosenkarza z Alicią Keys.

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Shawn Mendes ma polski plakat!

Czujni fani od razu dostrzegli, że za ich idolem stoi plakat, na którym widnieje napis w języku polskim Światowy Dzień Kota 17.02. Autorem grafiki jest Jakub Zasada, projektujący plakaty do wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych, filmów niezależnych czy też koncertów. Nie wiadomo jednak, kiedy Shawn Mendes stał się właścicielem przedmiotu i czy aby na pewno należy on do niego. Wielbiciele wokalisty są jednak zachwyceni faktem, że polski akcent jest widoczny w wideo, które w zaledwie dobę wygenerowało ponad 200 tysięcy odsłon.

Najnowsze