Shawn Mendes - jak dobrze znasz płytę Wonder? To QUIZ dla największych fanów!

Shawn Mendes
Autor: Universal Music Polska

Stało się! Shawn Mendes wydał w końcu swój długo wyczekiwany, czwarty w karierze album studyjny Wonder. Jak można się było spodziewać płyta szybko znalazła się na szczycie notowań w wielu krajach i spotkała z bardzo dobrymi recenzjami. W związku z tak ważnym dniem zarówno dla samego artysty, jak i jego fanów, przygotowaliśmy quiz, z którego dowiecie się, jak dobrze znacie erę Wonder.

Shawn Mendes - nowa płyta wokalisty Wonder jest już dostępna! Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy fani kanadyjskiego piosenkarza. Po zaprezentowaniu przez niego singli If I Can't Have You i Senorita w 2019 roku wielbiciele jego talentu mieli nadzieję, że są one zapowiedzią czwartego krążka ich ulubionego piosenkarza. Tak się jednak nie stało. Shawn Mendes wielokrotnie mówił w wywiadach, że jego najnowsze dzieło będzie się różnić od poprzednich wydawnictw. Pierwszym przedsmakiem z płyty był tytułowy utwór Wonder, który dotarł do 4. miejsca amerykańskiej listy przebojów. W roli drugiego singla doskonale sprawdził się długo wyczekiwany duet z inną kanadyjską supergwiazdą, czyli Justinem Bieberem. Teledysk do kawałka Monster ma już ponad 40 milionów wyświetleń.

W dniu premiery albumu Wonder przychodzimy do was z quizem sprawdzającym waszą wiedzę na temat nowej ery piosenkarza. Które polskie miasto pojawiło się w dokumencie Shawna, jaki plakat znajduje się w jego kolekcji i ile piosenek znalazło się na krążku? Odpowiedzi na te pytania znają tylko prawdziwi członkowie armii Mendesa.

Shawn Mendes kiedyś i dziś
Najnowsze