Shawn Mendes czaruje głosem w piosence Camilo! Letnia wersja utworu Kesi HITEM?!

Shawn Mendes czaruje głosem w piosence Camilo! Letnia wersja piosenki Kesi HITEM?!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Shawn Mendes czaruje głosem w piosence Camilo! Letnia wersja piosenki Kesi HITEM?!

Kolumbijski piosenkarz i producent Camilo połączył siły z nominowanym do nagrody Grammy Shawnem Mendesem w nowym remiksie KESI (Remix). Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Możecie go posłuchać również na ESKA.pl.

Camilo wyruszył właśnie w światową trasę koncertową Mis Manos Tour, która rozpoczęła się w Hiszpanii. Trasa obejmuje 16 wyprzedanych koncertów w Stanach Zjednoczonych i Portoryko. Artysta ujawnił, że Kesi, to jedna z jego ulubionych piosenek, jakie stworzył. - Nie myślałem o remiksie, dopóki Shawn Mendes, jeden z moich ulubionych artystów, nie wspomniał o nim. Jako wielki fan jego muzyki, sam pomysł słuchania go po hiszpańsku był ekscytujący. Fakt, że po raz pierwszy zdecydował się śpiewać w naszym języku w utworze ze mną, jest jednym z największych zaszczytów, jakie spotkały mnie w mojej karierze. To jedyna w swoim rodzaju piosenka, pełna życia, uśmiechu, energii i zaraźliwego szczęścia, a nasza szczera i bliska przyjaźń dała ducha tej współpracy.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Camilo & Shawn Mendes - piosenka Kesi

Zakorzeniony w tradycyjnej champeta, gatunku wywodzącym się z wybrzeża Kolumbii, utwór KESI łączy afro-karaibskie rytmy z charakterystycznym stylem Camilo. Remiks to gwarantowany letni hit, który łączy angielski i hiszpański z nienagannym wokalem obu artystów. Wtórując Camilo, Mendes mówi: - Moją ulubioną częścią pracy z Camilo jest po prostu przebywanie z nim; jego energia jest zaraźliwa. Kiedy się spotkaliśmy, natychmiast się zrozumieliśmy. Wydaje mi się, że o wiele łatwiej jest z kimś współpracować, kiedy trochę się zaprzyjaźnicie. Jest się wtedy o wiele bardziej podekscytowanym tworzoną muzyką.

Camilo - kim jest?

Uzbrojony w świetne umiejętności tekściarskie i intuicyjną wrażliwość, kolumbijski piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent Camilo jest uważany za jednego z największych przedstawicieli nowego popu swojego pokolenia. Został okrzyknięty przez The New York Times piosenkarzem, który pisze przeboje, nawet gdy nie próbuje i nazwany przez PAPER jednym z 12 latynoskich artystów, których warto streamować. Do tej pory Camilo zgromadził ponad 13 miliardów wyświetleń i odtworzeń na wszystkich platformach cyfrowych.

W tym roku wydał swój najnowszy album Mis Manos. Na płycie znalazły się single takie jak Vida de Rico (1. miejsce na liście Billboard’s Latin Pop Airplay Chart), BEBÉ z El Alfą i Ropa Cara. Wszystkie znalazły się na liście Spotify Global Top 50. Mis Manos jest kontynuacją jego pierwszego, globalnie dystrybuowanego albumu Por Primera Vez, który uzyskał status platynowej płyty w czterech krajach. Przebojowy singiel TUTU z udziałem Pedro Capó otrzymał dziesięciokrotną platynę i zgromadził ponad 1,7 miliarda streamów na całym świecie.

Hity Lata 2021: gorąca Shakira wyciąga słuchaczy na parkiet! Don't Wait Up was rozbuja

Na początku tego roku Camilo zdobył pierwsze miejsce na liście Billboard Latin Rhythm Airplay z Tattoo Remix, na którym wystąpił portorykański artysta Rauw Alejandro. Zanim zadebiutował jako główny artysta, Camilo pisał hity dla takich artystów jak Bad Bunny (Si Estuviésemos Juntos) czy Becky G i Natti Natasha (Sin Pijama). Oprócz sukcesu w streamingu i na listach przebojów, Camilo jest zdobywcą wielu wyróżnień, w tym latynoskiej nagrody Grammy (siedem nominacji!) oraz nominacji do nagrody Grammy.

Najnowsze