Hity Lata 2021: gorąca Shakira wyciąga słuchaczy na parkiet! Don't Wait Up was rozbuja

2021-07-16 13:28
Hity Lata 2021: gorąca Shakira wyciąga słuchaczy na parkiet! Don't Wait Up was rozbuja
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Hity Lata 2021: gorąca Shakira wyciąga słuchaczy na parkiet! Don't Wait Up was rozbuja

Nie musisz czekać na powrót Shakiry - to już się stało! Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów oraz wielokrotna zdobywczyni Grammy i Latin Grammy, Shakira powróciła z wybuchowym singlem Don’t Wait Up. Letni hymn natychmiast wpada w ucho i jest w stanie wyciągnąć każdego na parkiet!

Shakira - nowa piosenka Don't Wait Up to doskonały taneczny hit idealny na lato 2020! Kolumbijska gwiazda o swoim utworze mówi: - Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się ze wszystkimi moją nową piosenką w dniu, w którym stworzyliśmy ją w studio, wiedziałam, że będzie idealna na letnie noce, kiedy po prostu nie chcesz myśleć o jutrze.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Shakira - piosenka Don't Wait Up

Don’t Wait Up zostało napisane wspólnie z Ianem Kirkpatrickiem i Emily Warren. Premierze towarzyszy gorący teledysk nakręcony na Teneryfie na Wyspach Kanaryjskich. Piosenkarka spędziła kilka dni w Abama Resort Tenerife w Guia de Isora, gdzie nagrała jedne z najbardziej pamiętnych scen teledysku wyreżyserowanego przez Warren Fu. 

Shakira - kariera, piosenki, album 2021

Shakira sprzedała ponad 80 milionów płyt na całym świecie. Jest zdobywczynią wielu nagród, w tym trzech Grammy, jedenastu Latin Grammy oraz World Music Awards, American Music Awards i Billboard Music Awards. Shakira jest jedyną artystką z Ameryki Południowej, która miała numer jeden na liście przebojów w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie 4 z 20 najlepiej sprzedających się hitów ostatniej dekady i należy do pięciu najlepszych wykonawców YouTube wszechczasów z ponad 18 miliardami wyświetleń.

Ostatni album Shakiry El Dorado znalazł się na pierwszym miejscu w iTunes w 37 krajach. Zdobył także nagrodę dla najlepszego popowego albumu wokalnego na rozdaniu Latin Grammy Awards 2017 oraz dla najlepszego popowego albumu latynoskiego na rozdaniu nagród Grammy w 2018 roku. Płyta ma do tej pory ponad 10 miliardów odtworzeń w serwisach streamingowych i znajduje się wśród najczęściej odtwarzanych kobiecych albumów wszechczasów. W listopadzie 2018 roku Shakira zakończyła niezwykle udaną trasę El Dorado World Tour. Występ Shakiry z J. Lo na Super Bowl LIV zdobył cztery nominacje do Emmy i stał się najpopularniejszym występem Halftime Show na YouTubie. Artystka pracuje obecnie nad kolejnym albumem studyjnym. Już wkrótce więcej informacji!

Najnowsze