Shanguy wraca z piosenką, której nie przestaniecie śpiewać. Lava, tylko u nas!

2022-03-31 10:08
Shanguy
Autor: Magic Records Poland

Lava - to tytuł pierwszego w 2022 utworu zespołu Shanguy! Artyści weszli do studia nagraniowego z zamysłem stworzenia wiosennego utworu, który będzie dodawać pozytywnej energii i pozwoli słuchaczowi zapomnieć o trudnej momentami rzeczywistości. Jak brzmi nowa piosenka supergrupy Shanguy? Przekonajcie się słuchając przedpremierowo, tylko u nas!

Chwilę ich nie było, ale nareszcie wraca - zespół Shanguy po chwilowej przerwie znów chce zdobyć serca słuchaczy w Europie. Zwyczajem już jest, że supergrupa wypuszcza utwór na wiosnę. Tak było cztery lata temu przy okazji La Louze, trzy lata temu przy Toukasse, rok temu przy Kalima Minou i tak jest teraz przy okazji utworu Lava. Wiosennie bujający numer szybko wpada do głowy, a dzieje się tak za sprawą zaśpiewu: La lala la la lava. Warto też wspomnieć, iż pierwszy w 2022 roku kawałek zespołu. Jak brzmi? Jako pierwsi możecie go poznać, tylko na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Lava - wiosenny utwór od Shanguy przedpremierowo!

Shanguy - piosenka Lava

Lava to najnowsza piosenka zespołu Shanguy. Taneczny numer, z chwytliwym i łatwym refrenem, ma szansę stać się jednym z Waszych ulubionych wiosennych kawałków. Premiera już 1 kwietnia 2022.

Shanguy uczy się polskiego, zdradza plany na przyszłość i ujawnia nieznane kulisy! [WYWIAD]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze