SexMasterka z nowym kawałkiem: jeszcze ostrzejsza niż do tej pory! [18+]

2018-02-15 15:57
SexMasterka z nowym kawałkiem: jeszcze ostrzejsza niż do tej pory! [18+]
Autor: screen instagram.com/masterkaofficial screen instagram.com

SexMasterka kolejny raz postanowiła spróbować swoich sił jako wokalistka. Znana youtuberka przedstawiła fanom swój nowy utwór - jest jeszcze ostrzejszy niż pozostałe! 

SexMasterka wypuściła kolejny kawałek! Jej najnowsza piosenka powstała specjalnie na walentynki, chociaż z miłością nie ma ona wiele wspólnego... Co ciekawe, internauci ewidentnie spojrzeli na jej najnowsze dokonanie muzyczne o wiele przychylniej. Czyżby SexMasterka coraz lepiej radziła sobie w roli wokalistki? Trzeba przyznać, że jej najnowszy kawałek jest o wiele ostrzejszy niż poprzednie!

SexMasterka: Głębokie gardło - kolejna piosenka gwiazdy YouTube'a

Za dotychczasowe próby wokalne youtuberki internauci nie pozostawiali na niej suchej nitki. Wygląda na to, że najnowszy hit SexMasti, 'Głębokie gardło', będzie pierwszym, który wzbudza pozytywne komentarze - przynajmniej części słuchaczy. Nie da się ukryć, że poziom tego kawałka jest nieco lepszy niż pozostałych. Piosenka ma całkiem ciekawy bit, a wokal SexMasterki ewidentnie brzmi nieco lepiej.

Kwestia, która nadal pozostaje jednak kontrowersyjna, to tekst 'Głębokiego gardła' - wokalistka nie pozostawiła w nim wiele miejsca na domysły i interpretację, czego może dotyczyć... Czy kolejny utwór SexMasti może świadczyć o tym, że szykuje się cały album..?

SexMasterka i piosenka 'Poka sowę'. Teraz obcy na pewno się z nami nie skontaktują [VIDEO 18+]

Autor: brak danych

  SexMasterka na YouTube do tej pory zbierała głównie dobre opinie. Dlaczego do tej pory? Piosenka Poka sowe, którą nagrała i udostępniła w sieci, zdaniem internautów jest największą żenadą roku. Są oczywiście też tacy, którzy ten

 

Najnowsze