SexEducation – piosenka z serialu. Teledysk do Every Feeling już w sieci

2020-02-25 13:30
Sex Education
Autor: materiały prasowe

Popularny serial Netflixa Sex Education podbija serca widzów, a to wszystko za sprawą wciągającej i zabawnej fabuły, przyjaznych aktorów oraz wpadającej w ucho ścieżki dźwiękowej. W sieci pojawił się teledysk do serialowej piosenki Every Feeling, który koniecznie musisz zobaczyć!

Brytyjski serial Sex Education swoją premierę miał 11 stycznia 2019 roku. Opowiada historię nastoletniego chłopaka prawiczka i jego życie z matką, która jest seksuologiem. Otis razem ze swoją zbuntowaną koleżanką Maeve, zaczynają udzielać w szkole porad seksualnych, co staje się ich wspólnym biznesem. 8 odcinkowe losy szkolnych nastolatków, zyskały bardzo dużo fanów na całym świecie. Pokazują wzloty i upadki młodych ludzi w życiu codziennym. W styczniu tego roku pojawił się drugi sezon serialu, na który czekał z niecierpliwością każdy fan serialu Sex Education.

Nowości Muzyczne 2020: Every Feeling TELEDYSK

Amerykański muzyk i autor tekstów Ezra Furman, zamieścił w sieci teledysk do piosenki pochodzącej z popularnego serialu Sex Education – Every Feeling. Przedstawia on kolorowe sceny z mieszkania, które nawiązują podtekstami do fabuły serialu. Za reżyserię animacji odpowiada Sivan Kidron. Muzyk przygotowując soundtrack do serialu napisał także nowe piosenki, ale póki co skorzystał ze swoich starszych kompozycji. Czuje się zaszczycony, że to właśnie on stworzył muzykę do popularnego serialu Netflixa. Ciekawostką jest także fakt, że Ezra Furman wystąpił ze swoją kapelą w jednym odcinku serialu, na szkolnej dyskotece. Pochodzący z Chicago amerykański wokalista ma na swoim koncie, aż 7 krążków nagrywanych w różnych formatach personalnych.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze