Dawid Podsiadło ogłasza największy koncert w karierze! Tym razem nie zabraknie biletów?

2020-02-25 12:48
Dawid Podsiadło
Autor: materiały prasowe

Dawid Podsiadło ogłasza kolejny, ostatni w tym roku koncert stadionowy. Do Gdańska (13.06, Stadion Energa Gdańsk) oraz Wrocławia (20.06, Stadion Wrocław) dołącza Chorzów. Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim 7 czerwca. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - kolejny koncert stadionowy dodany! Bilety na koncerty w Gdańsku i Wrocławiu sprzedały się w ciągu jednego dnia. Wobec tego artysta zdecydował się na jeszcze jeden, ostatni stadionowy koncert w tym roku, ale zdecydowanie największy w swojej karierze - na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jak mówi sam Dawid: - tym razem biletów nie powinno zabraknąć, ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo. Przedsmak tego, co wydarzy się na stadionach można zobaczyć w relacji z koncertu na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem z ubiegłego roku.

Dawid Podsiadło w Chorzowie - bilety


Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 26 lutego, o godzinie 11:00. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek 25 lutego, o godzinie 11:00 pod adresem: ebilet.pl/podsiadlo. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Otwarta sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00, na stronie eBilet.pl/podsiadlo. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Najnowsze