Set You Free - piosenka z serialu Toy Boy hitem lata?! Kto ją wykonuje?

2020-04-20 13:08 RW
Set Your Free - piosenka z filmu Toy Boy hitem lata?! Kto ją wykonuje?
Autor: okładka singla Set Your Free Set Your Free - piosenka z filmu Toy Boy hitem lata?! Kto ją wykonuje?

Set You Free to jedno z muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Utwór, który został wydany w kwietniu 2019 roku, dopiero teraz stał się hitem. Stało się tak za sprawą hiszpańskiego serialu Toy Boy. Jak brzmi utwór? Kto go wykonuje? Czy ma szansę stać się hitem lata 2020? Posłuchajcie i oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Set You Free - piosenka z serialu Toy Boy to jedno z muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Co prawda utwór miał swoją premierę w kwietniu 2019, to jednak ma szansę stać się hitem lata 2020 roku. Piosenka Set You Free budzi coraz większe zainteresowanie, a wiemy to za sprawą dwóch faktów. Głosowania słuchaczy w hity w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA, a także pozycją numeru na oficjalnej liście najczęściej shazamowanych kawałków. Mnóstwo osób słysząc ten numer zastanawia się, jaki ma tytuł i kto go wykonuje.

Zobacz: Toy Boy sezon 2 - kiedy nowe odcinki? Obsada

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Set You Free - piosenka z serialu Toy Boy

Piosenka Set You Free to jeden z singli londyńskiego duetu tworzącego muzykę z gatunku elektro-pop. Mowa o zespole Reyko, który tworzą Hiszpanie: wokalistką jest Soleil, a producentem Igor. Utwór oprócz tego, że znalazł się w serialu Toy Boy, to dodatkowo promuje EPkę muzycznego projektu, zatytułowaną Midnight Sunshine. O czym jest piosenka Set You Free? O tym, że nie wolno się w życiu zastanawiać, analizować i szukać dobrych lub złych stron. Artyści przekonują, że należy podejmować decyzje bardzo szybko. Co jeśli coś nie wyjdzie? Wtedy ukojenia powinniśmy szukać w ramionach najbliższej osoby. 

Najnowsze