Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

2017-05-29 19:10
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?
Autor: fot. East News Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

Już wkrótce na Facebooku będzie można obejrzeć seriale. Jak wynika z informacji podanych przez agencję Reuters, popularny serwis zawarł już umowy z kilkoma wydawcami na dostawę dłuższych form wideo. Wśród dostawców treści filmowych dla Facebooka mają się znaleźć m.in. Vox Media, Buzzfeed, NowThis, The Dodo i ATTN. Warto zaznaczyć, że te firmy specjalizują się w tworzeniu materiałów dla osób w wieku od 17 do do 36 lat. To bowiem może oznaczać, że serwis Marka Zuckerberga już niedługo wprowadzi do swojej oferty seriale, które będą mogły konkurować z takimi cieszącymi niezwykłą popularnością wśród młodzieży produkcjami jak 13 Powodów czy Stranger Things.

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart! – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Facebook zablokowany w Polsce?! Ministerstwo Finansów przygląda się najpopularniejszemu serwisowi społecznościowemu! Urzędnicy dokładnie analizują czy treść rozrywkowa, a dokładniej poszczególne gry, w których trzeba podejmować ryzyko, są w p

Seriale na Facebooku

Jak na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat wprowadzenia seriali i dłuższych materiałów wideo na Facebooka. Wiadomo jednak, że serwis nie ma zamiaru na nich zbytnio oszczędzać, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich jakość. Na jeden sezon serialu, w którym odcinki potrwają od 20 do 30 minut, Facebook chce wyłożyć do 250 tysięcy dolarów amerykańskich. W serwisie pojawić mają się też krótsze serie, w których materiały potrwają od 5 do 10 minut. Stawki za takie treści platforma chce zapłacić od 5 do 10 tysięcy dolarów.

Czekacie na seriale na Facebooku?

Najnowsze