Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

2015-02-27 17:09

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz oglądać już na eskaGO za darmo, online i bez logowania. Dodajmy, że serial Played składa się z 13. odcinków i można je obejrzeć wyłącznie na eskaGO.

Played to serial o elitarnej jednostce policyjnej C.I.U (Covert Investigations Unit), która żyje na granicy prawa. Jednak tylko podstępem może odnieść sukces. Dlatego też tajniacy podczas swoich operacji wcielają się w różne role: handlują bronią i narkotykami, a także flirtują z zabójcami. Wszystko po to, aby zebrać niezbędne dowody potrzebne do aresztowania przestępców. Praca tajnych policjantów jest nieprzewidywalna. Jeden fałszywy ruch może kosztować ich życie.Oglądaj już teraz  za darmo trzymający w napięciu serial Played - Wydział Operacji Specjalnych. Cały sezon serialu dostępny jest za darmo, online, bez logowania. Wszystkie odcinki serialu Played znajdziesz na eskaGO.pl >>>