Sergiusz Górski - kim jest nowy członek Teamu X 2? [WIEK, WZROST, DZIEWCZYNA]

2021-04-20 11:41 Ewelina Kulasza
Sergiusz Górski
Autor: Screen z YouTube/TheNitroZyniak

Kim jest nowy członek Teamu X 2, który w połowie kwietnia 2021 roku, wszedł do ich domu? To oczywiście znany youtuber - Sergiusz Górski. To właśnie on zajmuje się w sieci różnorodną tematyką w swoich materiałach wideo. Co musicie o nim wiedzieć? Ile ma lat? Jakiego jest wzrostu? Czy ma dziewczynę? Poznajcie go bliżej.

Sergiusz Górski - kim jest nowy członek Teamu X 2? To zastanawia wiele osób. Otóż Sergiusz to znany youtuber, którego kanał w sieci obserwuje ponad 2,04 miliona osób. To właśnie on od 2013 roku tworzy treści gameingowe, rozrywkowe i sportowe. Znany jest szerszej publiczności jako Nitro, a wynika to z jego nazwy, która króluje na YouTube i w social mediach. Większość swojego życia mieszkał w Hiszpanii i mimo iż był daleko od swoich polskich fanów, to utrzymywał z nimi dobre relacje online. Internauci uwielbiają go za dystans do siebie i wszystkiego co go otacza, a także za bezpośredniość. jego najbardziej znaną serią są rozmowy telefoniczne do różnych osób, które następnie wkręcał. Teraz chłopak dołączył do Teamu X 2, dlatego na kanale paczki przyjaciół, będzie go coraz więcej. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Friz kiedyś i dziś

Sergiusz Górski - wiek

Ile lat ma Sergiusz Górski? Z Instagrama wynika, że youtuber swoje urodziny obchodzi 22 czerwca. Co ciekawe, w 2021 roku skończy 26 lat.

Sergiusz Górski - wzrost

Ile wzrostu ma Sergiusz Górski? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak po zdjęciach można śmiało stwierdzić, że chłopak jest wysoki.

Sergiusz Górski - dziewczyna

Czy Sergiusz Górski ma dziewczynę? Tak serce Nitro jest już zajęte, a jego wybranką jest blondynka Sandra, którą śmiało znajdziecie na Instagramie pod nickiem @slythi. Co ciekawe, chłopak oświadczył się jej 13 lutego tego roku, a Sandra odpowiedziała mu TAK.

Sergiusz Górski - Instagram

Sergiusz Górski jest dostępny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w apce jego imię i nazwisko lub nick @thenitrozyniak

Najnowsze