SELPINK to prawdziwa petarda! Współpraca Seleny Gomez i BLACKPINK przekracza finansowe rekordy

2020-08-13 11:41
Selena Gomez, BLACKPINK
Autor: Roger Kisby/Getty AFP/East News | Jennifer Graylock/Press Association/East News

SELPINK idzie na rekordy! Okazuje się, że oficjalnie potwierdzona współpraca słynnej na skalę światową Seleny Gomez i k-popowego zespołu BLACKPINK będzie totalnym hitem! Dlaczego? Nadchodząca piosenka jeszcze nie zdążyła mieć swojej premiery, a już zaowocowała w finansowy zysk! Więcej o gwałtownym wzroście popularności dla firmy na ESKA.pl!

SELPINK, to nic innego, jak nadchodząca muzyczna kolaboracja dwóch przeróżnych gatunków muzycznych! Selena Gomez, która sama jest fanką k-popu nagra piosenkę z najpopularniejszym girls bandem specjalizującym się we wcześniej wymienionym stylu muzycznym. Choć najnowszy singiel jeszcze nie miał okazji wydostać się na światło dzienne, potwierdzona współpraca legendarnych wokalistek już przynosi sukcesy. Jak to w ogóle możliwe? Okazuje się, że szum wokół nadchodzącej piosenki jest tak ogromny, że południowokoreańska firma rozrywkowa, a mowa tutaj o YG Entertainment już zaczęła z tego korzystać! Dzięki połączeniu wokalnych talentów Seleny Gomez z BLACKPINK, akcje w YG Entertainment gwałtownie wzrosły! Popularność firmy zwiększyła się do tego stopnia, że akcje te przekroczyły rekord koncernu, który wynosi 45 000 KRW!

Sonda
Z kim chciałbyś żeby dziewczyny z BLACKPINK nagrały piosenkę?

BLACKPINK i Selena Gomez - kiedy premiera piosenki? 

BLACKPINK i Selena Gomez w jednym hicie! Premiera piosenki zaplanowana jest na 28 sierpnia 2020 roku! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze