Selena Gomez zapowiada premierę nowej płyty! Krążek wokalistki trafi do sklepów w marcu 2013 roku [VIDEO]

2013-01-22 14:26

Selena Gomez zdradziła fanom, kiedy mogą spodziewać się premiery jej nowej płyty. Krążek zgodnie z zapowiedziami trafi do sklepów już w marcu 2013 roku. Znajdziemy na nim piosenki, które opowiadają o wszystkich przeżyciach gwiazdy. Plotki mówią, że tematem kilku z nich jest jej ex-chłopak Justin Bieber!

Selena Gomez w marcu 2013 roku świętować będzie premierę swojego nowego albumu. Piosenkarka w jednym z wywiadów zdradziła fanom, że nowy krążek odpowie na wszystkie ich pytania. Piosenki, które znajdą się na płycie mają opowiadać o tym, co działo się w życiu piosenkarki w 2012 roku. Amerykańskie media są niemalże pewne, że kilka z nich dotyczyć będzie Justina Biebera.

Premiera w marcu, mam nadzieję. To jest na razie wszystko, co mogę powiedzieć, bo wiem, że zrobię wszystko, aby tak się stało - bezpiecznie odpowiedziała Sel w rozmowie z MTV News. Przez film Spring Breakers i wszystkie doświadczenia z zeszłego roku podzielę się z fanami swoimi wszystkimi przeżyciami - kontynuowała unikając tematu Justina Biebera.

>>> SPRING BREAKERS - Selena Gomez o swej roli! Przeczytaj I część wywiadu!

Czy zalewające sieć plotki o kawałkach o byłym chłopaku okażą się prawdą? Wszystkiego dowiemy się już w marcu 2013 roku. Trzymamy kciuki za obietnicę Seleny, co do daty premiery albumu!


Zobacz na Eska.pl Hit The Lights - Selena Gomez!JB

Najnowsze