Selena Gomez z Jimmym Fallonem śpiewa emo piosenkę o Mario! Jak Sel podoba się Wam jako Księżniczka Peach? [VIDEO]

2013-03-21 15:06

Selena Gomez zaśpiewała Mario Kart Love Song - Sama Harta w duecie z Jimmym Fallonem, czyli największy hit YouTube w stylu emo. Piosenkarka wcieliła się w Księżniczkę Peach, którą fani gry Mario znają jako ukochaną bohatera kultowej platformówki. Zobacz występ Sel i Jimmy'ego już teraz na Eska.pl!

Selena Gomez podczas wizyty w programie Jimmy'ego Fallona zaśpiewała z nim kawałek Mario Kart Love Song autorstwa Sama Harta. Piosenka to jeden z hitów YouTube, który został okrzyknięty przez internautów jako najbardziej emowska piosenka ever.

Sel jako Księżniczce Peach - ukochanej Mario - ciężko było zachować powagę śpiewając o przepełnionym miłością zbieraniu kolorowych grzybków, kwiatków i gwiazdeczek.

Oryginalne nagranie Mario Kart Love Song od Sama Harta na YT w połowie marca 2013 roku ma już ponad 8 milionów wyświetleń. Filmik obudził wspomnienia wielu internautów, którzy jako dzieciaki na konsolach pegasus grali w kultową platformówkę.

Była dziewczyna Justina Biebera oprócz wykonu Mario Kart Love Song w talk-show Fallona opowiedziała między innymi o filmie Spring Breakers. Kinowy hit z piosenkarką swoją premierę w Polsce będzie miał już 5 kwietnia 2013 roku.

>>> Selena Gomez udowadnia, że potrafi śpiewać Britney Spears promując Spring Breakers! Dała radę? [VIDEO]


Zobacz Mario Kart Love Song - Selena Gomez & Jimmy Fallon!
Zobacz Mario Kart Love Song - Sam Hart!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze