Selena Gomez wróci na scenę? Pierwszy występ na American Music Award 2016?

2016-11-17 15:38

Selena Gomez szykuje największą niespodziankę w karierze? Czy wokalistka, która ostatnio boryka się z problemami zaskoczy swoich wielbicieli i niespodziewanie wróci na scenę?

Selena Gomez przechodzi ostatnio przez trudny okres w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Wokalistka od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, które nie dają jej spokoju. Oliwy do ognia dołożyła też medialna kłótnia z byłym chłopakiem Justinem Bieberem. Mimo wszystko na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się być w porządku. Selena Gomez po wydaniu płyty Revival ruszyła w trasę koncertową i dawała czadu na koncertach. Jednak latem niespodziewanie przerwała tournee, odwołała zaplanowane koncerty i trafiła do kliniki odwykowo-rehabilitacyjnej.

Selena Gomez wraca na scenę?

W połowie listopada wśród fanów pojawiła się iskierka nadziei na powrót gwiazdy na scenę. Wszystko dlatego, że Selena Gomez została nominowała do American Music Award 2016 i to w najważniejszej kategorii jaką jest Artysta Roku. Wielbiciele artystki zaczęli spekulować, że Selena może szykować niespodziankę i da pierwsze po przerwie show, właśnie na gali rozgania nagród. Emocje podgrzał też fakt, że 16 listopada do sieci trafił teledysk do utworu Trust Nobody, który Sel nagrała z producentem Cashmere Cat. O tym czy domysły okażą się prawdą dowiemy się 20 listopada podczas uroczystej gali wręczenia statuetek!

 

Selena Gomez nagrywa kolejne płyty, występuje na największych scenach i wywołuje kontrowersje, a niektórym i tak cały czas kojarzy się z Justinem Bieberem. Jak wyglądały ich relacje? Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze