Selena Gomez w horrorze. Gdzie ją zobaczymy?

2018-06-25 14:46
 Selena Gomez w horrorze. Gdzie ją zobaczymy?
Autor: Fot. East News / FaceToFace/REPORTER Selena Gomez

Selena Gomez znów rozkręca karierę aktorską! Zobaczymy ją między innymi w horrorze! Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Selena Gomez zatęskniła za planem filmowym. Obecnie usłyszeć można ją w oryginalnej wersji dubbingowej w animacji 'Hotel Transylwania', której trzecią część zobaczymy na ekranach kin jeszcze w tym roku. Jako nastolatka Selena grała w filmach takich jak 'Monte Carlo', 'Program ochrony księżniczek' i 'Kopciuszek: Roztańczona historia'. Teraz powraca jako dorosła i zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie. Gwiazda wystąpi nie tylko w nowym filmie Woody'ego Allena. Selena zagrała również w horrorze! 

Alan Walker w Polsce 2018 - data, miejsce, bilety

Selena Gomez w horrorze

Selena Gomez wystąpiła gościnnie w krótkometrażowej produkcji Petry Collins. Historia nosi tytuł A Love Story, a Selena gra w niej główną rolę. Film jest mroczny, niepokojący i niezwykły tak samo jak obie dziewczyny! 

Selena Gomez w horrorze - data i miejsce premiery

Film Petry będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Zobaczyć go będziemy mogli jedynie na Instagramie. Już teraz znajdziecie wiele zdjęć i fragmenty przerażającej historii na jej profilu: @petrafcollins. 

a love story Post udostępniony przez Petra Collins (@petrafcollins)

Najbrzydszy pies świata roku 2018 wybrany! [FOTO]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze