Selena Gomez w bikini w zwiastunie Neighbors 2

2016-01-20 15:40
Selena Gomez w zwiastunie Neighbors 2
Autor: fot. screen z trailera filmu na YouTube Selena Gomez w zwiastunie Neighbors 2

Selena Gomez w bikini w zwiastunie Neighbors 2 umiejętnie podgrzewa atmosferę prze premierą filmu. Zobacz, jak aktorka i piosenkarka prezentuje sie w trailerze drugiej części kinowego hitu z Zakiem Efronem już teraz - na ESKA.pl

Selena Gomez w bikini w zwiastunie filmu Neighbors 2 to seksowna zapowiedź tego, co czeka nas już wkrótce w kinach. Aktorka i piosenkarka powraca na wielki ekran rolą w drugiej części filmowego hitu z Zakiem Efronem i Sethem Rogenem. W sequelu komedii Sąsiedzi z 2014 roku Selena wcieliła się w postać dziewczyny o imieniu Madison. O tym, jak wykonawczyni przeboju Same Old Love poradziła sobie w tej roli dowiemy się oczywiście dopiero po premierze, jednak jeśli wierzyć na słowo obsadzie filmu, jest to jedna z najlepszych i najzabawniejszych aktorskich kreacji Gomez.

Neighhbors 2 z Seleną Gomez - kiedy premiera?

Na premierę Neighbors 2 w polskich kinach będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać. Komedia w reżyserii Nicholasa Stollera wejdzie na ekrany w Polsce 27 maja 2016  roku. Aby umilić wam oczekiwanie dystrybutor zaprezentował w sieci pierwszy oficjalny trailer Sąsiadów 2 m.in. z seksowną Seleną Gomez, który możecie obejrzeć poniżej:

 

Selena Gomez nagrywa kolejne płyty, występuje na największych scenach i rozwija kinową karierę, a niektórym i tak cały czas kojarzy się z Justinem Bieberem. Jak wyglądały ich relacje? Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze