Selena Gomez starsza niż Post Malone! Internauci nie mogą uwierzyć!

2018-09-26 14:02
Selena Gomez starsza niż Post Malone! Internauci nie mogą uwierzyć!
Autor: fot. Selena Gomez (Matt Crossick/PA Wire/EAST NEWS), fot. Post Malone (L.E. Baskow/LeftEye Images/Sipa USA / EAST NEWS)

Internauci, a dokładniej osoby udzielające się na Twitterze, dokonały zaskakującego odkrycia! Otóż Post Malone jest młodszy od Seleny Gomez! Szczegóły ich odkrycia - na ESKA.pl

Internauci lubią być na bieżąco z informacjami z życia największych gwiazd. Doskonale wiedzą, gdzie ich ulubione osobistości spędzają czas wolny, czy chociażby, z kim się potajemnie spotykają. Osoby udzielające się często w serwisie Twitter dokonały jednak kilku zaskakujących odkryć. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka!

Twitter - odkrycie internautów

Internauci są zaskoczeni, że Post Malone jest aż trzy lata młodszy od Seleny Gomez! Autor hitu Rockstar wygląda tak, jakby miał kilka lat więcej. Śmieją się również z tego, że Cardi B, która wygląda bardzo dojrzale, a jest w tym samym wieku, co Ariana Grande! Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że informacje na ten temat - stały się bardzo popularne i były mega trendowane na Twitterze!

My dodamy od siebie, że Liam Payne, Harry Styles czy Justin Bieber również są starsi od Post Malone'a. Zaskakujące, prawda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze