Selena Gomez starsza niż Post Malone! Internauci nie mogą uwierzyć!

2018-09-26 14:02 rw
Selena Gomez starsza niż Post Malone! Internauci nie mogą uwierzyć!
Autor: fot. Selena Gomez (Matt Crossick/PA Wire/EAST NEWS), fot. Post Malone (L.E. Baskow/LeftEye Images/Sipa USA / EAST NEWS)

Internauci, a dokładniej osoby udzielające się na Twitterze, dokonały zaskakującego odkrycia! Otóż Post Malone jest młodszy od Seleny Gomez! Szczegóły ich odkrycia - na ESKA.pl

Internauci lubią być na bieżąco z informacjami z życia największych gwiazd. Doskonale wiedzą, gdzie ich ulubione osobistości spędzają czas wolny, czy chociażby, z kim się potajemnie spotykają. Osoby udzielające się często w serwisie Twitter dokonały jednak kilku zaskakujących odkryć. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka!

Twitter - odkrycie internautów

Internauci są zaskoczeni, że Post Malone jest aż trzy lata młodszy od Seleny Gomez! Autor hitu Rockstar wygląda tak, jakby miał kilka lat więcej. Śmieją się również z tego, że Cardi B, która wygląda bardzo dojrzale, a jest w tym samym wieku, co Ariana Grande! Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że informacje na ten temat - stały się bardzo popularne i były mega trendowane na Twitterze!

My dodamy od siebie, że Liam Payne, Harry Styles czy Justin Bieber również są starsi od Post Malone'a. Zaskakujące, prawda?

Najnowsze