Selena Gomez: nowa piosenka do serialu 13 Powodów! [VIDEO]

2018-05-10 17:09
Selena Gomez: nowa piosenka do serialu 13 Powodów! [VIDEO]
Autor: brak danych

Selena Gomez powraca z nowym teledyskiem! Zobaczcie klip, który stworzony został do serialu 13 Powodów na ESKA.pl

Selena Gomez powraca! Nowa piosenka artystki nosi tytuł Back To You i jest piękną opowieścią o miłości. Tym razem wokalistka przygotowała mieszankę tanecznej petardy i spokojnej ballady. Całość okraszona została tekstowym wideo. Nie znajdziemy w nim jednak tylko suchego tekstu piosenki. Utwór skomponowany został specjalnie do serialu 13 Powodów. Nie brakuje w nim scen z udziałem głównych bohaterów tej młodzieżowej produkcji. 

13 powodów - ścieżka dźwiękowa

Piosenka została skomponowana specjalnie dla drugiego sezonu serialu 13 Powodów, który jest autorskim projektem Netfilxa. Porusza on trudny temat samobójstw wśród nastolatków. Selena już wcześniej aktywnie angażowała się w pomoc osobom, które zetknęły się z tym problemem. Piosenka może stać się prawdziwym hitem! Jesteście ciekawi? Posłuchajcie Back To You i zobaczcie lyric video ze scenami z produkcji: 

Selena Gomez jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości!

Autor: brak danych

  Selena Gomez, piosenkarka i aktorka, która kolejnymi hitami podbija świat znów jest tematem numer jeden, nie tylko wśród swoich fanów. Tym razem wszyscy zadają sobie jedno pytanie: czy możliwe, że wokalistka jest w ciąży? Wszystko przez zdjęcie gwia

 

Najnowsze