Selena Gomez już tak nie wygląda! Nowy wizerunek artystki zszokował fanów

Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W ostatnim czasie wokalistki pop zaskakują swoimi metamorfozami. Po Billie Eilish i Lorde przyszedł czas na Selenę Gomez. Amerykańska piosenkarka podzieliła się zdjęciami z sesji do prestiżowego magazynu Vogue, na których jest nie do poznania! Sprawdźcie, jak teraz prezentuje się jedna z największych gwiazd muzyki.

Selena Gomez - nowy wizerunek popularnej artystki z pewnością zaskoczył niejedną osobę. W ostatnim czasie możemy być świadkami przemian najpopularniejszych wokalistek. Pierwsza była Billie Eilish, która za pośrednictwem sesji zdjęciowej do magazynu Vogue pokazała się w zupełnie innym wydaniu. Gwiazda jest obecnie blondynką, a charakterystyczne workowate ciuchy zastąpiła znacznie odważniejszymi kreacjami. Teraz Selena Gomez postanowiła pójść śladami młodszej koleżanki z branży i również zaskoczyć wszystkich nowym wizerunkiem, publikując w sieci zdjęcia z sesji do światowych wydań magazynu Vogue.

Nowe zdjęcia Seleny Gomez zaskoczyły wszystkich fanów. Do tej pory gwiazda raczej nie szokowała zmianami wizerunku. Na najnowszych zdjęciach wygląda natomiast jak prawdziwa królowa światowych wybiegów. Takich stylizacji nie powstydziłaby się znana z umiłowania do szalonych kreacji Lady Gaga!

Selena Gomez zmienia wizerunek? 

Wygląda na to, że fanom piosenkarki, którzy w pierwszej chwili nie poznali swojej idolki, podoba się jej przemiana. Zdjęcia z sesji do światowych wydań Vogue polubiło już ponad 5 milionów użytkowników Instagrama, a liczba ta stale rośnie. W komentarzach można też przeczytać same zachwyty. Czy to zapowiedź nowej ery w twórczości piosenkarki? Mamy taką nadzieję! 

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16
Najnowsze