Selena Gomez: fragment nowej piosenki 2016. Posłuchaj na ESKA.pl

2016-04-11 16:48
Selena Gomez: fragment nowej piosenki 2016
Autor: fot. Bulls Selena Gomez: fragment nowej piosenki 2016

Selena Gomez przymierza się już do wydania nowej płyty. Piosenkarka zaprezentowała w sieci fragment nowej piosenki. Posłuchaj go już teraz i sprawdź, kiedy możemy się spodziewać kolejnego albumu od Seleny!

Selena Gomez prezentuje fragment nowej piosenki 2016. Piosenkarka, która jesienią 2015 roku wypuściła album Revival jest już wyraźnie gotowa, by rozpocząć nowy etap w swojej karierze. Wykonawczyni hitu Same Old Love postanowiła podzielić się ze swoimi fanami fragmentem utworu ze swojego kolejnego krążka na Snapchacie. Sprytni Selenators szybko przechwycili nagranie z profilu młodej gwiazdy i umieścili je w innych serwisach społecznościowych. Z krótkiego filmiku wynika, że na nowej płycie Selena pozostanie wierna elektropowym klimatom znanym z ostatniej płyty.

Nowa piosenka Seleny Gomez 2016 - fragment online

Selena Gomez na pewno jest bardzo podekscytowana pracą nad nowym albumem, ale w ciągu najbliższych miesięcy będzie musiała się jeszcze skupić na promocji ostatniej płyty. Na początku maja w Las Vegas piosenkarka rozpocznie swoją wielką trasę Revival Tour. Koncertowy kalendarz artystki zapełniony jest na razie do końca lipca, ale wkrótce ma ona jeszcze w planach ogłosić daty dla Europy. Najprawdopodobniej więc Kill 'Em With Kindness będzie już ostatnim utworem promującym Revival. Początek promocji nowej płyty powinien nastąpić dopiero po zakończeniu światowej trasy koncertowej.

Selena posted on snapchat! Caption: "New new new music" Film zamieszczony przez użytkownika Selena Gomez Updates ⭐️ (@selenamgomezfanss)

Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze