Selena Gomez - Feel Me: nowa piosenka 2016 na koncercie z Revival Tour

2016-05-09 13:29
Selena Gomez - Feel Me: nowa piosenka 2016 na koncercie z Revival Tour
Autor: fot. Bulls Selena Gomez - Feel Me: nowa piosenka 2016 na koncercie z Revival Tour

Selena Gomez zaprezentowała nową piosenkę pt. Feel Me. Do wielkiej niespodzianki doszło na pierwszym koncercie z trasy Revival Tour w Las Vegas. Zobacz nagranie z premierowym wykonaniem nowego kawałka Seleny Gomez już teraz - na ESKA.pl

Selena Gomez prezentuje nową piosenkę 2016 - Feel Me. Piosenkarka postanowiła sprawić niespodziankę swoim fanom podczas pierwszego koncertu z trasy Revival Tour w Las Vegas. Czujni Selenators mogli usłyszeć fragment tego utworu już wcześniej na Snapchacie swojej idolki. Selena nie ukrywa, że już rozpoczęła prace nad kolejną płytą i jeśli będzie zadowolona z efektów nagrań, to być może wyda ją jeszcze w tym roku. Istnieje więc duża szansa, że już niedługo usłyszymy Feel Me w wersji studyjnej.

Nowa piosenka Seleny Gomez 2016

Selena Gomez będzie wykonywać swoją nową piosenkę prawdopodobnie podczas całej trasy Revival Tour. Przypomnijmy, że wykonawczyni hitu Good For You po serii koncertów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i kilku krajach Azji, dotrze jesienią ze swoją trasą do Europy. Niestety na mapie Revival Tour zabrakło Polski, ale najwierniejsi polscy fani mają okazję zobaczyć imponujące show Seleny na żywo min. w Pradze lub na jednym z trzech koncertów w Niemczech.

Selena Gomez - Feel Me
 

Selena Gomez nagrywa kolejne płyty, występuje na największych scenach i wywołuje kontrowersje, a niektórym i tak cały czas kojarzy się z Justinem Bieberem. Jak wyglądały ich relacje? Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze