Selena Gomez na żywo w Live Lounge

i

Autor: fot. YouTube Selena Gomez coveruje hit Rude od Magic! Występ na żywo!

Selena Gomez coveruje hit Rude od Magic! Występ na żywo!

2015-09-26 15:31

Selena Gomez w ostatnim czasie mocno wzięła się za promocje zbliżającego wydawnictwa zatytułowanego Revival. O artystce głośno się zrobiło po tym, gdy ujawniła okładkę nowej płyty. Teraz gwiazda prezentuje swoją wersje utworu Rude zespołu Magic! Jak jej wyszło? Wideo dostępne na Eska.pl.

Selena Gomez Rude cover hitu zespołu Magic! Do tej pory dyskografię młodej, zdolnej artystki, która w Stanach Zjednoczonych nosi status "Księżyczniki muzyki Pop" zamyka wydany w 2013 roku album Stars Dance. Krążek osiągnął na świecie wielki sukces! Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że Selena Gomez marzy chyba o poprawieniu osiągnięć debiutanckiej płyty. Pierwszym powodem do takiego  myślenia jest okładka płyty, na której artystka prezentuje się nago! Wzbudziło to oczywiście zainteresowanie obserwatorów. Niedawno "Sel" ujawniła zdjęcie, w którym spędza wolny czas wraz z Charlie Puthem. A teraz kolejnym "zabiegiem", który ma na celu rozpowszechnienie wieści o nowym albumie jest występ w BBC Radio 1 w czasie Live Lounge.

Selena Gomez Rude - cover lepszy od oryginału?

Co jakiś czas gwiazdy odwiedzają brytyjską rozgłośnie radiową po to, by spróbować swoich sił w piosenkach kolegów z branży. Jedną z tych gwiazd jest Selena Gomez! Piosenkarka odwiedziła BBC Radio 1 i opowiedziała o płycie Revival, która swoją premierę mieć będzie 9 października 2015 roku. Ale to nie wszystko! Księżniczka zgodziła się na zaśpiewanie utworu kanadyjskiego zespołu "Magic!". Przypomnijmy, że hit "Rude" dotarł na szczyt brytyjskiego i amerykańskiego zestawienia. Jak z tymi reggaeowymi rytmami poradziła sobie Gomez? Zdaniem grupy Magic! doskonale! 

A jak Waszym zdaniem wyszedł ten cover? Porównajcie go z wersją oryginalną :)

 

Magic! - Rude

RW