Selena Gomez CHORA! Na co cierpi wokalistka?

2018-10-25 10:40
Selena Gomez CHORA! Na co cierpi wokalistka?
Autor: fot./screen/youtube.com/DJ Snake Selena Gomez

Media obiegła wiadomość o chorobie Seleny Gomez! Na ESKA.pl dowiecie się, na co cierpi gwiazda z przeboju Taki Taki.

Selena Gomez chora! Taka informacja obiegła ostatnio świat muzyki pop. O problemach zdrowotnych gwiazdy głośno było już od jakiegoś czasu. W październiku 2018 Selena Gomez znalazła się pod opieką psychiatrów po tym, gdy przeszła załamanie nerwowe. Dziś dowiadujemy się, że do takiego stanu doprowadziła ją diagnoza lekarzy. Na co cierpi wokalistka?

Poważna choroba Seleny Gomez

Fani Seleny Gomez podziwiają ją ostatnio w piosence Taki Taki, którą nagrała wspólnie z DJ-em Snake'm, Ozuną i Cardi B. Premiera utworu zbiegła się z niepokojącymi informacjami o zdrowiu wokalistki - gwiazda trafiła w październiku do kliniki psychiatrycznej.

Selena Gomez przeszła bowiem załamanie nerwowe, którego główną przyczyną była lekarska diagnoza dotycząca jej zdrowia. Okazuje się bowiem, że Amerykanka cierpi na leukopenię. Jest to niedobór białych krwinek, który powoduje znaczny spadek odporności organizmu. Osoby cierpiące na tę poważną chorobę są bardziej narażone na wirusy.

Choroba Seleny Gomez poważniejsza, niż myślano! Co dokładnie jej dolega?

Leukopenia, na którą cierpi Selena Gomez, to konsekwencja wcześniejszych problemów zdrowotnych gwiazdy. Piosenkarka od kilku lat chorowała na tocznia rumieniowatego układowego, przez co w 2017 roku musiała przejść przeszczep nerki.

Selena Gomez miała przeszczep nerki! Dawcą była bardzo bliska jej osoba!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze