Sebastian Karpiel-Bułecka - wiek, wzrost, żona, dzieci, rodzina, zespół, Instagram

2022-08-20 19:10
Sebastian Karpiel-Bułecka
Autor: AKPA Kim jest Sebastian Karpiel-Bułecka? Informacje o muzyku

Sebastian Karpiel-Bułecka - zobacz co wiadomo o życiu zawodowym i prywatnym muzyka formacji Zakopower. Zgromadziliśmy najważniejsze i najczęściej wyszukiwane przez internautów informacje o podhalańskim artyście. Z artykułu dowiesz się ile wzrostu ma Sebastian Karpiel-Bułecka, ile ma lat, jak wygląda jego życie rodzinne, czy muzyk posiada dzieci.

Kim jest Sebastian Karpiel-Bułecka? słuchacze znają go z zespołu folkowego zespołu Zakopower. Muzyk unika życia publicznego, a w ostatnim czasie skupia się na życiu rodzinnym, ponieważ to właśnie rodzina jest dla niego priorytetem. Artysta jest mocno związany z Podhalem i kulturą swojego regionu. Marzy o wydaniu kolejnej płyty i spotkaniach z publicznością. Ile lat ma Sebastian Kariel-Bułecka, skąd pochodzi muzyk i kto jest jego żoną? Tego, oraz dużo więcej dowiesz się z artykułu poniżej.

Sebastian Karpiel-Bułecka - wiek i wzrost

Sebastian Karpiel-Bułecka przyszedł na świat 14 maja 1976 roku w Krakowie, co oznacza, że w 2022 roku skończył 46 lat. Muzyk jest bardzo wysoki - mierzy 190 centymetrów wzrostu.

Sebastian Karpiel-Bułecka - żona i dzieci

Sebastian Karpiel-Bułecka od 2014 roku związany jest z byłą Miss Polski - Pauliną Krupińską. 26 lipca 2018 roku wzięli ślub. Różnica wieku między nimi wynosi 11 lat. Para tworzy zgodne małżeństwo i wychowują dwoje dzieci: córkę Antoninę (ur. 27 lipca 2015) oraz syna Jędrzeja (ur. 15 maja 2017). Rodzina mieszka na Podhalu w domu w Kościelisku. Mają również mieszkanie w Warszawie.

Sebastian Karpiel-Bułecka - rodzina

Wielu osób ciekawi kim jest dla Sebastiana Stanisław Karpiel-Bułecka, który również jest muzykiem - liderem i wokalistą formacji Future Folk. Otóż Sebastian jest dla Stanisława stryjem.

Sebastian Karpiel-Bułecka - zespół

Sebastian Karpiel-Bułecka założył w 2005 roku formację Zakopower, a folkowa muzyka z elementami jazzu i rocka skradła serca wielu słuchaczy. W skład zespołu wchodzą: Wojciech Topa, Bartek Kudasik, Józef Chyc, Piotr Rychlec, Kacper Stolarczyk, Michał Trąbski, Dominik Trębski i Bartosz Nazaruk.

Zespół koncertował również poza granicami naszego kraju: w Indiach, Włoszech, Niemczech, Chorwacji, Belgii, USA, Chinach, Kanadzie, Rosji czy Wielkiej Brytanii.

Dyskografia:

  • Music Hal (2005)
  • Na siedem (2007)
  • Koncertowo (2009)
  • Boso (2011)
  • Kolędowo (2013)
  • Drugie pół (2015)
  • Zakopower & Atom String Quartet (2017)

Sebastian Karpiel-Bułecka - Instagram

Sebastiana można znaleźć na Instagramie, a nazwa jego profilu to @sebastiankarpielbulecka. Obserwuje go 52,2 tysiące użytkowników, a artysta dzieli się z fanami głównie kadrami z życia prywatnego.

ESKA Summer City w Galerii Katowickiej
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze