Dominika Gawęda - wiek, wzrost, dzieci, mąż, zespół, rodzice, Instagram

2022-08-17 15:22
Dominika Gawęda
Autor: AKPA

Kim jest Dominika Gawęda? Wielu słuchaczy może ją kojarzyć z roli piosenkarki w zespole Blue Café. Wokalistka wzięła również udział w kilku popularnych programach telewizyjnych. Co jeszcze wiemy o artystce? Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Dominika Gawęda - wiek, wzrost, dzieci, mąż, zespół, rodzice, Instagram. Takich informacji poszukuje ostatnio wielu internautów. Frontmanka zespołu Blue Café już od najmłodszych lat chciała związać swoje życie z muzyką. Ukończyła także Liceum Artystyczne im. Stanisława Wyspiańskiego w Bielsku-Białej. To właśnie w tym mieście się urodziła i rozpoczęła pierwsze próby. Z początkiem stycznia 2006 roku zajęła miejsce Tatiany Okupnik w legendarnym Blue Café. Wspólnie z zespołem wydała pięć płyt. Na tym oczywiście kariera Dominiki Gawędy się nie kończy. Co jeszcze wiemy o piosenkarce?

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Dominika Gawęda - wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma Dominika Gawęda. Wokalistka urodziła się 30 kwietnia 1985 roku, więc w 2022 skończyła 37 lat.

Dominika Gawęda - wzrost

Według podanych w internecie informacji, piosenkarka ma 174 cm wzrostu.

Dominika Gawęda - dzieci

Artystka nie ma dzieci, ale planuje mieć je w najbliższej przyszłości. Wielokrotnie wspominała, że jest już gotowa na dziecko, a perpektywa zostania mamą jest dla niej bardzo fascynująca.

Sonda
Byłeś na koncercie Blue Café?

Dominika Gawęda - mąż

Wokalistka od dłuższego czasu jest związana z członkiem zespołu Pectus, Maciejem Szczepanikiem. Para postanowiła wziąć ślub 29 lipca 2017 roku.

Dominika Gawęda - zespół

Dominika Gawęda wygrała jeden z odcinków programu "Droga do Gwiazd". Dwa lata później wzięła udział do "Idola", a nawet próbowała swoich sił w "Szansie na Sukces". Od 2006 roku została wokalistą zespołu Blue Café, gdzie zajęła miejsce Tatiany Okupnik. Sześć lat musiała czekać, by dostać nominację do Superjedynki. w maju 2019 r. była w składzie jurorskim 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Do dziś działa aktywnie w branży.

Dominika Gawęda - rodzice

Artystka wystąpiła w jednym z odcinków programu "Dzień dobry TVN" wspólnie ze swoim ojcem, Krzysztofem. Opowiadali m.in. o tym, jak budowali swoje relacje, pierwszych narodzinach i wyjątkowej więzi.

Dominika Gawęda - Instagram

Dominika Gawęda niestety nie posiada swojego oficjalnego profilu na Instagramie. Natomiast bardzo aktywnie udziela się na profilu zespołowym Blue Café - @bluecafe.official.

Gwiazdy zdradzają nam swoje sekrety!

Posłuchaj rozmowy Michała Hanczaka ze Skolimem i dowiedz się, jak dzięki sportom walki odstawił używki...

Listen to "Skolim zdradza, jak zajechał dwa auta i jak treningi MMA pomogły mu odstawić alkohol" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze