Saszan - wzrost, wiek, piosenki, Instagram, Eurowizja. Co wiemy o wokalistce?

2020-06-29 14:54
Saszan
Autor: TRICOLORS/East News

Jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia, ma na swoim koncie kilka hitów, a w październiku 2018 roku wydała dobrze przyjęty album Hologram, który pokazał ją z zupełnie innej, dojrzalszej strony. Mowa oczywiście o Saszan. Na ESKA.pl zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tej wokalistki i przedstawiamy je już teraz. Sprawdź koniecznie!

Saszan - wiek, piosenki, Instagram, Eurowizja: oto najbardziej interesujące kwestie dla polskich internautów w kontekście popularnej wokalistki, która swoją karierę, podobnie jak Dawid Kwiatkowski, zaczynała w takich serwisach, jak YouTube czy Ask.FM. I chociaż ciężko w to uwierzyć, w 2020 roku minie już 10 lat od rozpoczęcia działalności internetowej przez Roksanę Pindor, bo tak naprawdę nazywa się charakterystyczna piosenkarka. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, to trafiliście pod dobry adres. Z tego artykułu dowiecie się wszystkich najważniejszych informacji o Saszan.

Saszan - wiek

Roksana Pindor przyszła na świat jako pierwsze dziecko państwa Pindorów 1 sierpnia 1994 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 26 lat. Rodzinnym miastem piosenkarki jest położony w województwie mazowieckim i oddalony o około 60 km od Warszawy Żyrardów.

Saszan - wzrost

Saszan ma ok. 170 cm wzrostu.

Eska Hit Challenge - Saszan

Saszan - piosenki

Od samego dzieciństwa, największą pasją Saszan była muzyka. Idąc śladem takich gwiazd jak Justin Bieber czy Shawn Mendes, Roksana założyła kanał na YouTubie, gdzie dodawała covery popularnych hitów. Jej charakterystyczny wokal oraz styl docenili internauci. W 2014 roku, do sprzedaży trafił pierwszy album wokalistki - RSP. 4 lata później, premierę miał krążek Hologram. Do największych hitów Saszan należą: Świat jest nasz, Wybrałam, Nie chcę ciebie mniej czy Zabierz mnie stąd.

Saszan - Instagram

Saszan posiada oczywiście konto na Instagramie. Na ten moment, śledzi ją imponująca liczba użytkowników serwisu, bo aż 234 tysiące. Na swoim profilu, wokalistka zamieszcza zdjęcia stricte związane z jej profesją, jak i te z życia prywatnego.

Saszan - Eurowizja

Jednym z marzeń Saszan jest zaprezentowanie się przed publicznością liczoną w milionach, podczas tak wielkiego wydarzenia, jakim jest Eurowizja. W 2018 roku, piosenkarka próbowała swoich sił w Krajowych Eliminacjach z utworem Nie chcę ciebie mniej, jednak nie udało jej się. Gwiazda postanowiła się nie poddawać i spróbowała swoich sił w 2020 roku. Niestety tym razem też się nie udało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze