Saszan - piosenka na Eurowizję 2018. Nie chce ciebie mniej

i

Autor: Fot. Instagram/Saszan Screen z Instagrama

Saszan - piosenka na Eurowizję 2018. Nie chce ciebie mniej okaże się hitem?

2018-02-09 15:21

Saszan chce reprezentować Polskę na Eurowizji 2018. Jakie ma szanse? Posłuchajcie jej piosenki Nie chce ciebie mniej.

Saszan weźmie udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2018. Młoda artystka do konkursu zgłosiła swój nowy utwór zatytułowany Nie chce ciebie mniej. Piosenka miała premierę 2 lutego i została bardzo dobrze przyjęta przez fanów Saszan. Czy w preselekcjach zdobędzie równie pozytywne opinie nie dając szans konkurencji? Tego dowiemy się dopiero 3 marca, podczas koncerty krajowych eliminacji.

Saszan - piosenka na Eurowizję 2018

O czym jest piosenka Saszan, którą usłyszymy w preselekcjach do Eurowizji 2018? - Piosenka o historii bliskich mi ludzi, którzy chcą być ze sobą, ale nie mogą. Mogą, ale nie chcą. Paradoksalnie. Bo mimo ogromnego uczucia - odległość rujnuje wszystko. A także zupełnie odwrotnie - o odległości, ale tej mentalnej. Gdy nagle oddalamy się od siebie, coraz mniej rozmów, coraz mniej uśmiechu… Mimo, że jest się na co dzień obok siebie - czytamy o utworze. Posłuchajcie już teraz piosenki Nie chce ciebie mniej. Myślicie, że Saszan ma szansę wygrać krajowe eliminacje do Eurowizji 2018?

Pełną listę kandydatów na Eurowizję 2018 znajdziecie poniżej:

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj