Saszan motywuje i dzieli się pozytywną energią! Nowa piosenka Skrót nie zawiodła fanów

Saszan motywuje i dzieli się pozytywną energią! Nowa piosenka Skrót nie zawiodła fanów
Autor: Saszan - Skrót Saszan motywuje i dzieli się pozytywną energią! Nowa piosenka Skrót nie zawiodła fanów

Skrót, czyli trzeci solowy utwór Saszan w 2020 roku. Młoda wokalistka za jego sprawą przekonuje, że najprostsze rozwiązanie jakiejś sytuacji nie jest korzystne. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się słuchając i oceniając utwór na ESKA.pl!

Saszan dała się poznać z tego, że dzieli się pozytywną energią, chętnie rozmawia z fanami i motywuje ich do działania. Osoby, które o tym nie wiedzą, mogą się przekonać obserwując jej instagramowy profil. To właśnie fani są najbardziej szczęśliwi z faktu, że 25 listopada pojawiła się nowa piosenka Saszan. Utwór zatytułowany Skrót to opowieść o tym, że na wszystko trzeba mocno zapracować. Tak też było z młodą artystką, która po wielu latach wyrzeczeń, determinacji i chęci, wywalczyła swoją mocną pozycję na muzycznym rynku.

Saszan za sprawą piosenki Skrót przekonuje, że nie można czekać na to, co los przyniesie. Należy działać i się nie poddawać, nawet jeśli któryś z pomysłów nie wypali. Piosenka Skrót pojawiła się wraz z tekstowym wideo nakręconym w opcji vertical, czyli pionowo telefonem komórkowym.

Najnowsze